Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Мілла Йовович записала емоційне відео для підтримки українців

09.06.2022
об 11:11

Голлівудська актриса з українським корінням Мілла Йовович знову підтримала Україну. Днями знаменитість записала відеозвернення до українців, де відзначила наших захисників, які щодня борються за свободу.

Мілла Йовович неодноразово висловлювала слова підтримки українцям. Як зірка доповнювала свій образ прикрасами українських брендів на найвідоміших світських заходах. Нещодавно на Лазурному березі в Каннах Йовович з'явилася у розкішній сукні від бренду Lever Couture.

У відео, що з'явилося в інстаграмі зірки, Мілла відзначила любов до України. З болем в очах вона згадала про матері з дітьми та мільйони українців, які просто змушені були покинути рідні будинки, щоб уберегти свої життя від ненависного ворога – Росії. Зірка сказала про весь жах та біль, які зараз відчувають українці. Війну назвала найжахливішим періодом у нашій історії. За її словами, націю просто розривають на шматки.

«Хочу передати послання любові та підтримки всім українцям у цей найжахливіший період їхньої історії, коли націю просто розривають на шматки, коли мільйони людей змушені бігти в інші країни і ставати біженцями, коли воїни сміливо б'ються проти всього цього», – зазначила зірка.

 

Джерело: Ukrainian Song Project

Читайте також:

Новини

Кінопростір в Українському Домі

В Українському Домі розпочинає роботу Кінопростір. Він пропонує глядачам і професійній кіноспільноті щоденні перегляди українського та світового кіно, програму публічних подій і діалогову платформу.

06.06.2022
об 11:08

Новини

«Зошит війни»: благодійний марафон сеансів

11 червня у київському кінотеатрі kino42 стартує благодійний марафон «one day — one film» — сеансів фільму «Зошит війни». Протягом дня відбудеться 5 показів за участю режисера, творчої групи та запрошених модераторів.

06.06.2022
об 16:23