Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Міккі Маус – один з найдорожчих брендів у світі

21.05.2020
об 11:00
Автор: Віталій Баранник

21 травня 1928 року Волт Дісней отримав патент на монопольне використання образу Міккі Мауса. Кумедне мишеня, якому судилося стати одним з неофіційних символів американської поп-культури, за тиждень до цієї події (15 травня 1928 роки) вперше з'явилося на екрані в 6-хвилинному німому мультфільмі «Божевільний літак». Передбачливість Волта Діснея дозволила йому в майбутньому сколотити величезний капітал на популярності Міккі Мауса та інших героїв своїх мультфільмів. Зараз образ Міккі Мауса є логотипом The Walt Disney Company. Компанія широко використовує у своїх фільмах та парках розваг прийом «прихованого Міккі», коли в кадрі несподівано з'являється тінь або якась інша композиція у формі голови та круглих вух Міккі. Крім того, у світі існує велика кількість похідних продуктів, що використовують образ Міккі Мауса, і відрахування за його використання  приносять компанії Діснея істотний дохід.

Саме тому The Walt Disney Company докладає величезних зусиль і використовує весь свій вплив для збереження авторських прав на образ Міккі Мауса, вартість якого у 2008 році оцінювалася в суму понад три мільярди доларів США. Подібна діяльність компанії, зокрема, сприяла ухваленню у 1998 році федерального закону США «Про продовження терміну охорони авторських прав», який іноді іронічно називають «Законом про охорону Міккі Мауса».

 

Читайте також:

Новини

Відомі нові дати довгоочікуваних кінопрем’єр Sony і Disney

Днями одразу дві голлівудські студії – Sony і Disney – знову змінили графіки майбутніх кінопрем'єр. У результаті черговий фільм «Людина-павук» з Томом Голландом, а також сиквел «Доктора Стренджа» дістануться прокату пізніше запланованого, повідомляє mbr.com.ua.

29.04.2020
об 13:24