Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Микита Лиськов: «Українське кіно асоціюється в мене з птахом феніксом»

07.08.2020
об 12:12

У минулому році режисер анімаційного кіно Микита Лиськов став переможцем кінофестивалю «Відкрита ніч. Дубль 22». В прийдешньому заході він учасник ретроспективи та член журі. У бліц-інтерв’ю для організаторів «Відкритої ночі. Дубль 23» Микита Лиськов розповів про те, що з ним трапилось на карантині та візуалізував українське кіно кінця 90-х – початку 00-х років.

 

– Микито, який ваш улюблений український фільм?

– «Йшов трамвай девятий номер».

 

– Три рецепти від журі, як самоізолюватися і не збожеволіти?

– Я збожеволів, вибачте.

 

– Перша асоціація з українським кіно 90-х або 00-х років?

– Зала кінотеатра, в залі єдиний глядач, на екрані йдуть титри, з дири, що в стелі падає сніг на лисину єдиному глядачу, єдиний глядач достає гвинтівку і зносе собі бошку.

 

– Що для вас фестиваль «Відкрита Ніч»?

– Коли я на першому курсі Карпенко-Карого створив свій перший фільм «Двері», його не взяв жоден фестиваль окрім «Відкритої ночі». Це була дуже важлива підтримка для мене на той час. Хоча на показ я не з’явився, мені було соромно (посміхається).

– Опишіть, будь ласка, українське кіно одним реченням або словом.

– Українське кіно асоціюється в мене з птахом феніксом.

 

– Яких тем/жанрів в українському кіно вам бракує?

 – Треш-порно-патриотичних-хоррорів.

Читайте також:

Інтерв'ю

Антоніо Лукіч: «Відкрита Ніч» – це молодіжна атмосфера»

За тиждень розпочнеться кінофестиваль «Відкрита ніч. Дубль 23». З 12 по 16 серпня глядачі онлайн та офлайн зможуть подивитися понад 30 фільмів з 5 програм. 14 серпня на столичному «Арт-причалі» відбудеться церемонія нагородження переможців. Напередодні заходу організатори вирішили провести бліц-інтерв’ю серед членів журі. Першим на питання відповідав режисер та автор фільму «Мої думки тихі»; лауреат кінофестивалів в Карлових Варах, Одесі, Торуні, Мінську, Трускавці Антоніо Лукіч.

05.08.2020
об 14:56

Новини

Ірина Мак: «Українському кіно не вистачає можливостей»

Лічені дні лишились до початку фестивалю «Відкрита ніч. Дубль 23». Організатори заходу проводять коротенькі бесіди з членами журі. Сьогодні івент-менеджерки спілкувалися з актрисою театру Драми і Комедії на лівому березі Дніпра, виконавицею головних ролей в телесеріалі «Спіймати Кайдаша» та в короткометражному фільмі Mia Donna Іриною Мак.

06.08.2020
об 16:30