Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Мій брат переслідує динозаврів» віртуально отримав премію EFA

28.04.2020
об 16:01
«Мій брат переслідує динозаврів» віртуально отримав премію EFA

Італійський дитячий фільм «My Brother Chases Dinosaurs» («Мій брат переслідує динозаврів») отримав в цьому році премію юного глядача від Європейської кіноакадемії.

Драма Стефано Кіпані «Мій брат переслідує динозаврів» про хлопчика з синдромом Дауна отримала першу в історії молодіжну премію Європейської кіноакадемії, яка буде вручена віртуально через пандемію COVID-19.

2000 молодих глядачів з 32 європейських країн визнали історію Джека і його брата Джио, у якого синдром Дауна кращим європейським фільмом для юних глядачів цього року. Коли Джек був дитиною, батьки сказали йому, що Джио – особлива істота з над здібностями. Але з часом, коли хлопчик дорослішає, він починає сумніватися в них і майже соромиться свого особливого брата. Стефано Чіпані адаптував фільм з популярної біографічної книги Джакомо Маццаріола.

У зв'язку з тим, що на більшій частині континенту було введено карантин через нову пандемію коронавируса, церемонія нагородження цього року стала віртуальною подією. Члени журі у віці від 12 до 14 років дивилися номіновані фільми онлайн, і переможець був оголошений на віртуальній церемонії 26 квітня на веб-сайті European Film Awards.

EFA Productions, власна виробнича компанія EFA, випускає My Brother Chases Dinosaurs і двох інших номінантів на премію EFA Young Audience Award –

голландський фільм «Незвичайне літо з Тесс» і німецьку драму «Рокка змінює світ» по всій Європі на платформах VOD, включаючи iTunes, Google Play, Microsoft і Pantaflix, а також на місцевих та регіональних сервісах, в тому числі балканській платформі Cinesquare і іспанській Filmin.

Джерело.

Фото: hollywoodreporter.

Читайте також:

Новини

Каннський кінофестиваль відкриє свій онлайн-кіноринок 22 червня

У ці складні для всього світу часи й для кіногалузі зокрема Каннський фестиваль оголосив, що не має намірів зупинятися.

20.04.2020
об 15:24

onlain-kinofestival-svitovogo-kino-vidbudetsia-na-
Новини

Онлайн-кінофестиваль світового кіно відбудеться на YouTube

Цього року через пандемію коронавірусу перенесено 20 запланованих кінофестивалів по всьому світу. Фестиваль Tribeca і сервіс YouTube запроваджують новий формат – онлайн-кінофестиваль.

28.04.2020
об 14:10