Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

MGM звільнив топменеджерів, відповідальних за виробництво

04.05.2020
об 16:09
MGM звільнив топменеджерів, відповідальних за виробництво

Компанію залишили Кессіді Ленг і Адам Розенберг, що працювали в ній з 2011 року 

MGM залишає пара нерядових співробітників − топменеджери, що працювали на студії з часу її порятунку від банкрутства у 2011 році. Йдеться про співпрезидентів з виробництва Кессіді Ленг і Адама Розенберга. Проєкти, що вже запущені (серед яких новий «Кендімен», перероблений Джорданом Пілом, біографічний фільм про Арету Франклін Respect, стрічка Bad Trip і, звичайно, новий фільм про Джеймса Бонда «Не час помирати»), вони доведуть до кінця, але вже в статусі продюсерів. Розенберг також займався проєктом Samaritain із Сильвестром Сталлоне, проте його виробництво зупинили через кризу. 

За виробництво контенту Ленг і Розенберг почали відповідати у 2018 році. До цього на студії вони займалися лише розробкою нових проєктів. 

Зараз MGM переживає період активних кадрових змін. Минулого місяця через епідемію коронавірусу компанія звільнила майже 50 співробітників, проте нинішнє скорочення топменеджерів з COVID-19 жодним чином не пов'язано. З приходом на посаду голови компанії Майкла Де Лука студія перебуває в процесі зміни напряму розвитку. Нещодавно президентом з кіновиробництва MGM стала Пем Абді, яка, очевидно, тепер збиратиме власну команду.  

Джерело: THR