Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Меттью Мак-Конегі написав книгу

02.08.2020
об 11:28

Голівудський актор Меттью Мак-Конегі написав про себе книгу. Нещодавно він анонсував презентацію мемуарів під назвою «Зелені вогні» (Greenlights). За ствердженням актора у книгу увійшли записи, які він робив протягом життя.

 

Мак-Конегі зізнався, що тільки-но він навчився писати, одразу почав вести особистий щоденник. Занотовував туди все, що вважав важливим – від кумедних випадків у житті до проблем, які не давали спати уночі.

«Два роки тому я набрався сміливості, зібрав всі записи, аби подивитись, що вийде. Так і народилась моя книга», - розповів актор.

Назву «Зелені вогні» Меттью Мак-Конегі поясним тим, що всім людям і йому, у тому числі, більше подобаються зелені «кружечки» на вулицях міст, адже, коли світлофор горить червоним чи жовтим – це віднімає у нас час, а тому дратує і змушує тупцювати на місці.

Мемуари з’являться на полицях магазинів Америки у жовтні 2020 року.

 

Джерело: Twitter Меттью Мак-Конегі

Читайте також:

Новини

Кіану Рівз працює над коміксом про супергероя-напівбога

Актор Кіану Рівз став співавтором коміксів про супергероя напівбога Берсеркера, історії про якого вийдуть у серії під назвою BRZRKR.

22.07.2020
об 16:19

Статті

Роман Балаян розповів про феномен Параджанова у новому відео Ukraїner

Експедиція Ukraїner представила нову історію із циклу про національні спільноти, в якій розповідає про вірмен України, їхні традиції та свята. Одним із її героїв став український кінорежисер вірменського походження Роман Балаян. Сьогодні на території кіностудії Довженка він керує товариством «Ілюзіон фільмз». Хоч раніше був лише асистентом в інших режисерів, а згодом і сам почав як режисер у 1970 році саме на цій кіностудії.

30.07.2020
об 14:52

Новини

Джордж Клуні зніме історію дорослішання для Amazon

Джордж Клуні розпочинає співпрацю зі стримінговим сервісом. Amazon замовив режисерові екранізацію автобіографічного роману Дж. Р. Морінгера «Ніжний бар» (The Tender Bar). Сценарій напише Вільям Монахен («Царство небесне», «Відступники»).

31.07.2020
об 18:23

Новини

Про легенду кантрі знімуть байопік

Кінокомпанія Amazon Studios зніме біографічний фільм про ранній етап життя легендарного кантрі-музиканта Мерла Хаггарда під назвою Merle Haggard: Salute to A Country Legend.

31.07.2020
об 19:28