Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Мережі кінотеатрів ArcLight Cinemas та Pacific Theatres закриються через пандемію

13.04.2021
об 16:42

Дві практично найбільші споріднені голлівудські мережі ArcLight Cinemas та Pacific Theatres, які мають близько 300 кінотеатрів по всій Каліфорнії, включаючи улюбленця глядачів Cinerama Dome у Голлівуді, вимушені закрити назавжди 16 своїх локацій через пандемію, що стало ударом для любителів кіно Південної Каліфорнії і Лос-Анджелеса.

 

 

Легендарний кінозал Cinerama Dome Hollywood, який належить мережі ArcLight, був побудований ще у 1963 році і досі залишався перлиною невеликого театрального комплексу, який згодом був реконструйований на початку 2000-х. Протягом багатьох десятиліть так званий «Купол» був улюбленим місцем для запуску прем’єр, а розпочав він свою роботу із виходу фільму «Цей шалений, шалений, шалений, шалений світ».
 

 

Протягом останніх років голлівудський комплекс ArcLight став бастіоном як для масових фільмів, так і для незалежного кіно і був одним із перших кінотеатрів у Лос-Анджелесі, де можна було переглянути надзвичайно якісні стрічки.

 

Баррі Дженкінс - американський кінорежисер, актор, продюсер та сценарист

 


Pacific Theatres опублікували заяву, де сповістили про вимушене закриття, говорячи, що це не було чисто їхнім бажанням. Вони доклали величезні зусилля, що протриматись на плаву, але їх ресурси та потенційні варіанти порятунку вичерпались. Команда також додала, що вони надзвичайно вдячні своїм глядачам, серед яких були як звичайні люди, так і голлівудські зірки, і це було просто магічним досвідом для кожного, хто там працював.
Оскароносний режисер «Місячного світла» Баррі Дженкінс коротко підсумував переважаючий настрій щодо досить коротко, але емоційно, написавши у своєму Twitter, що це сумні новини для нього, тому що він дуже любив цей театр, зокрема через те, що його перший фільм був показаний саме там. Він навіть розповів історію про те, як тихо вийшов з того показу, щоб відрізати на пам’ять шматочок червоної доріжки, який і досі зберігає у себе на робочому столі.

 

Раян Джонсон - американський сценарист і режисер, володар Особливого призу журі за оригінальне бачення на кінофестивалі «Санденс»

 


Улюблений сценарист кінофестивалю «Санденс» Раян Джонсон також висловився щодо закриття мережі на своїй сторінці у Twitter, сказавши, що у це неймовірно важко повірити, оскільки кожна людина, яка працювала в ArcLight, любила кіно і кожен глядач, який приходив туди, міг це відчути. Він додав, що надсилає свою любов кожному працівнику, який робив це місце таким особливим.

Джерело: The Hollywood Reporter

Читайте також:

Новини

Американські кінотеатри відкриються в березні

Днями губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо під час пресконференції зробив заяву про те, що на наступному тижні місцевим кінотеатрам дозволять вийти з локдауну. Зазначимо, Нью-Йорк є другим за важливістю для кінопрокату регіоном США після Лос-Анджелеса.

24.02.2021
об 14:33

Новини

Аналітики визначили, що акції Cinemark досягли 7-місячного максимуму, що прогнозує «повернення до звичного життя» кінотеатрів

Акції кінотеатрів Cinemark набрали 1%, зупинившись на рівні $ 19,11, що є найвищим показником з червня минулого року, після рішучого вислову довіри аналітика Еріка Волда з компанії Б. Райлі.

16.01.2021
об 15:45

Новини

З 1 липня в кінотеатрах пригодницьке фентезі «Битва світів»

Чи може роман змінити реальність? На цю тему в соєму екшн-бойовику міркує режисер Лу Ян.

07.04.2021
об 14:38

Новини

Український бокс-офіс: Збори кінотеатрів впали за тиждень на 40 %

З посиленням карантинних заходів в Україні, закономірно знижується кількість відвідувачів українських кінотеатрів. Перший вікенд квітня «засмутив» українських кінопрокатників падінням зборів на 40 % - українські кінотеатри змогли зібрати всього 4,8 млн гривень, що є найгіршим показником з кінця 2020 року.

07.04.2021
об 16:41