Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Мережа кінотеатрів Cinemark підписала угоду з п’ятьма основними студіями

08.05.2021
об 12:07

Cinemark досягла нових домовленостей із п’ятьма великими студіями, а саме: Warner Bros. Picture Group, The Walt Disney Company, Paramount Pictures та Sony Pictures Entertainment. Умови угоди не розголошуються, але основною причиною підписання стали зміни у кінотеатральних вікнах, які гарантували кінотеатрам ексклюзивне транслювання стрічок на великому екрані, після чого фільми могли вийти на онлайн-платформах.

 

У листопаді Cinemark підписала угоду з Universal, що дозволяє студії розміщувати нові фільми на преміум-платформах на замовлення через 17 днів після їх виходу в кінотеатрах. Фільми, які приносять принаймні 50 мільйонів доларів за квитки протягом перших вихідних після прем’єри, повинні чекати свого виходу на онлайн-платформи протягом 31 дня або п'яти повних вихідних.

 

Коли студія Paramount заявила, що її фільми дебютують на стрімінговому сервісі Paramount Plus протягом 45 днів після їх виходу в кінотеатр, Warner Bros. вирішила спробувати іншу стратегію, випускаючи свої стрічки в кінотеатрах та на HBO Max з цього року одночасно. Студії вже давно стверджують, що проміжок часу між театральним запуском фільму та дебютом на стрімінгових платформах занадто довгий, а більшість доходів від кассових зборів вони отримують лише за перші кілька тижнів після прем’єри. Така затримка змушує їх витрачати більше грошей на рекламу, що приносить не лише незручності, але й часом збитки.

 

Однак Cinemark заявила, що кожна угода унікальна і залишається вигідною для обох сторін.

 

Джерело: Variety

Читайте також:

Статті

Що подивитися на Netflix та у кінотеатрах українцям на подовжених вихідних

На нас чекає ще один довгий період відпочинку. Що може бути прекрасніше, ніж провести його в компанії рідних людей, або ж улюблених фільмів?! Стрімінгова платформа Netflix порадує глядачів давньою класикою бойовиків та азійськими серіалами, а ось кінотеатри окрім гучних прем’єр в оригіналі випустять легендарну театральну постановку з улюбленим Бенедиктом Камбербетчем у головній ролі.

07.05.2021
об 16:43

Новини

Мережі кінотеатрів ArcLight Cinemas та Pacific Theatres закриються через пандемію

Дві практично найбільші споріднені голлівудські мережі ArcLight Cinemas та Pacific Theatres, які мають близько 300 кінотеатрів по всій Каліфорнії, включаючи улюбленця глядачів Cinerama Dome у Голлівуді, вимушені закрити назавжди 16 своїх локацій через пандемію, що стало ударом для любителів кіно Південної Каліфорнії і Лос-Анджелеса.

13.04.2021
об 16:42

Новини

Марк Зораді розповів про перспективи Cinemark у 2021 році

Генеральний директор найбільшої мережі кінотеатрів Cinemark і колишній керівник Disney Марк Зораді, вважає, що за 2 - 4 тижні карантинні обмеженнями у сфері розваг у Каліфорнії стануть менш жорсткішими. Це значить, що кінотеатри там зможуть відкрити свої двері для глядачів. Крім того, в кінозалах цього бренду можуть з'явитися фільми, виготовлені для стрімінгових платформ. Яким чином відбуватиметься прокат таких стрічок, очільник Cinemark розповів під час телефонної конференції з аналітикам із Волл-стріт.

27.02.2021
об 12:27

Новини

Український бокс-офіс: Збори кінотеатрів впали за тиждень на 40 %

З посиленням карантинних заходів в Україні, закономірно знижується кількість відвідувачів українських кінотеатрів. Перший вікенд квітня «засмутив» українських кінопрокатників падінням зборів на 40 % - українські кінотеатри змогли зібрати всього 4,8 млн гривень, що є найгіршим показником з кінця 2020 року.

07.04.2021
об 16:41