Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Медіакомпанія Metro-Goldwyn-Mayer посприяла творчому об’єднанню Джареда Лето та Даррена Аронофскі

03.02.2021
об 13:19

Через двадцять років після того, як Джаред Лето та Даррен Аронофскі допомогли розпочати кінокар’єру один одному зі стрічки «Реквієм за мрією», вони знову знайшли проєкт для співпраці. Джерела повідомляють, що робота розпочалась, коли стало відомо, що Лето має зіграти головну роль в стрічці «За течією», а Аронофські стане її режисером. Джейсон Блюм продюсуватиме фільм через свою компанію Blumhouse Proudctions разом із Лето і Еммі Ладбрук – за допомогою продюсерської компанії актора Paradox, а Карла Хакен – через Paper Pictures.

Фільм заснований на новелі Кодзі Судзукі, який написав «Дзвінок». Аронофскі та Люк Доусон працюватимуть разом над сценарієм. Інсайдери повідомляють, що Лето прагнув реалізувати задум вже давно і намагався отримати права на екранізацію протягом 10 років, перш ніж привести в проєкт Блума та Аронофські.

Історія розгортається в мертвому спокої відкритого моря, де рибальський човен знаходить покинуту яхту з дивним передчуттям лиха. Палубний погоджується взяти власноруч контроль над ним, поки його будуть відбуксовувати у порт, але незабаром він виявляє, чому решта досвідченіших членів екіпажу називають його «Кораблем-привидом».

Хоча угода ще не укладена вже відомо, що Metro-Goldwyn-Mayer веде ексклюзивні перемовини про зйомки трилеру «За течією» із Джаредом Лето та Дарреном Аронофські. Джейсон Блюм стане продюсером проєкту. Джерела стверджують, що після того, як фільм вийшов на ринок на початку тижня, MGM був надзвичайно агресивним і діяв досить швидко, щоб отримати права на екранізацію. Деталі фінансування були недоступні, оскільки угода офіційно ще не завершена.

Жодна дата початку виробництва ще не встановлена, оскільки сценарій все ж потрібно написати і лише після цього розробляти графік зйомок. Аронофскі розглядає фільм «Кит» від студії A24 у якості наступного проекту, який він зніме з Бренданом Фрейзером у березні, тоді як у Лето є стрічка «Gucci» від режисера Рідлі Скотта та серіал від Apple TV+. Актор також розробляє декілька проектів, включаючи продовження фільму «Трон: Спадок», у якому за ним закріплена головна роль, а за Гартом Девісом – режисерське клісло. Лето також можна буде побачити у майбутньому спіноффі Людини-павука від назвою «Морбіус».

Інтереси Лето представляє холдингова компанія William Morris Endeavor Entertainment, а Аронофскі представляє у свою чергу Creative Artists Agency. Новелу Судзукі представляє видавнича компанія Kadokawa.

 

Джерело: Deadline

Читайте також:

Новини

Сценарист серіалу «Ферзевий гамбіт» адаптує науково-фантастичний роман «Горобець»

Співавтор, режисер і шоураннер «Ферзевого гамбіту» Скотт Френк розпочав роботу над епізодами екранізації фантастичної сучасної класики «Горобець». Режисер, удостоєний премії «Еммі» за мінісеріал «Чорнобиль», Юган Ренк був обраний для керівництва науково-фантастичним проєктом.

15.01.2021
об 16:42

Новини

Хто ховає обличчя: Прем’єра шоу «Маска» на ТРК «Україна»

Творці шоу «Маска» вважають, що ідеальний вечір суботи – це перегляд нової програми телеканалу «Україна». Прем’єра проєкту відбудеться сьогодні.

16.01.2021
об 12:32

Новини

12 історій на актуальні теми: Сьогодні MEGOGO LIVE покаже соціальний проєкт «Країна сонячних зайчиків»

Кібербулінг, захист тварин, донорство, еко-проблеми та інші надважливі питання розглянуть у 12 історіях, які щовівторка показуватимуть на молодіжному каналі MEGOGO LIVE у соціальному проєкті, що висвітлює гострі для суспільства теми.

19.01.2021
об 14:22

Новини

«Креативна Європа»: 30 років підтримки європейської кіно- та аудіовізуальної індустрії

З нагоди святкування 30-річного ювілею підпрограми «МЕДІА», Європейська Комісія запустила комунікаційну кампанію під хештегом #WeAllLoveStories, яка триватиме протягом 2021 року. Після запуску підпрограми «МЕДІА» 2021-2027, на сайті wealllovestories.eu публікуватимуться надихаючі історії успіху.

28.01.2021
об 18:29