Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Маркетинг регіонів: Львів надихатиме міста України на промоцію локацій для зйомок фільмів

12.08.2021
об 15:25

В межах індустріальної секції 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбудеться низка заходів. Наприклад, 18 серпня на учасників кіноподії чекатиме презентація реалізованої локальної ініціативи у напрямку об’єднання зусиль кінокомісій, локейшн-менеджерів та представників туристичних дестинацій задля ефективного маркетингу регіонів України в контексті залучення зйомок, інвестицій і туристів – Lviv Location Guide. Захід має надихнути представників інших регіонів на створення аналогічних проєктів.

Lviv Location Guide – проєкт, втілений Українською кіноасоціацією (УКА) та компанією «МКК фільм сервіс» спільно з Асоціацією кіновиробників Львівщини, – це комплексний захід, який включає в себе створення професійного каталогу  львівських локацій, а також промотування кіноможливостей регіону в Україні та за її межами. Минулоріч проєкт став переможцем конкурсу грантів Львівської міської ради «Фокус на культуру».

«Останніми роками ми системно працюємо над комплексним розвитком інвестиційного й туристичного потенціалу нашого міста разом з усіма кластерами та спільнотами. Цей проєкт покликаний посилити привабливість і конкурентоспроможність Львова на міжнародному ринку кінолокацій. Сподіваємося, що наш досвід буде корисним й іншим регіонам України. Нам важливо, аби кожна громада в Україні розкривала власний економічний і культурний потенціал, щоб ми разом стимулювали розвиток кіногалузі України. Завдання для усіх нас – разом промотувати нашу державу у світі», – зазначив міський голова Львова АНДРІЙ САДОВИЙ.

Задля створення Lviv Location Guide провели два етапи скаутингу, аби сформувати спочатку «довгий список» найвигідніших з точки зору міжнародних запитів локацій для зйомок у Львові, а згодом – після ретельного аналізу результатів – обрати найкращі з них, які увійшли до каталогу. Загалом він містить максимально повну інформацію про 35 локацій: їх докладний опис і необхідні для організації зйомок контакти англійською мовою, професійні фотоматеріали, що дають наочне уявлення про об’єкти та їх можливості. Lviv Location Guide буде загальнодоступними – розміщеним у мережі Інтернет на окремому порталі, а також кожну з локацій  буде додано до загального каталогу українських локацій. (locations.com.ua)

 

Презентація проєкту та його обговорення відбудуться 18 серпня 2021 року на ОМКФ з 12:35 до 13:35 у межах панельної дискусії «Локейшн-менеджмент в Україні: створення асоціації та регіональні ініціативи» за участі провідних локейшн-менеджерів України та спеціального гостя події, Маркуса Бенша (Markus Bensch).

 

Голлівудський експерт долучиться до обговорення перспектив розвитку локейнш-менеджементу в Україні та поділиться своїм досвідом. Маркус Бенш розповість про секрети майстерності – від отримання задачі до її реалізації: розкаже про основні критерії, що впливають на прийняття рішення по об’єкту; про те, якими інструментами й сервісами можна користуватися для пошуку та відбору локацій; про те, які складнощі чекають на локейшн-менеджера на цьому шляху – та як їх подолати. Все це Маркус Бенш підкріпить кейсами з власної практики, а також окремо зупиниться на аналізі ситуації з локаціями у Східній і Центральній Європі: чим вони цікаві та які фактори впливають на те, чому їх обирають – або не обирають – для зйомок закордонні знімальні групи.

 

Також відбудуться панельні дискусії, присвячені питанням взаємодії туристичної та кіногалузі, а ще – роботі кінокомісій в Україні.  Всі це – складові частини комплексного нетворкінг-заходу ОМКФ під назвою «Синергія кіно- та туристичної індустрій», що його організовано Одеським кінофестивалем і Національною туристичною організацією України у співпраці з Українською Кіноасоціацією та Асоціацією кінокомісій України. Із детальною програмою заходу можна ознайомитися тут.

 

Джерело: Українська Кіноасоціація

Читайте також:

Інтерв'ю

Імпресіонізм в абсолюті: Ахтем Сеітаблаєв і Катерина Молчанова в мелодрамі «Ми є Ми поруч»

Є історії, у які  занурюєшся з  головою, а після  їх закінчення ще довгий  час носиш із собою.  І тільки-но видається  декілька вільних хвилин,  подумки поринаєш  знову й знов в улюблені  моменти. Ніколи не  знаєш, де зустрінешся  з таким твором.  Знайомство із чорно-білою мелодрамою «Ми  є Ми поруч» режисер а  Романа Балаяна сталося  на 49-му Київському  міжнародному  кінофестивалі  «Молодість», де  відбулася прем’єра  фільму. Минув рік,  і з виконавцями  головних ролей  Ахтемом Сеітаблаєвим і  Катериною Молчановою  ми зустрічаємося  знову, але не в чорно- білому кіно, а в зумі, аби  поговорити про героїв ,  яких понад 30 років  тому Роман Гургенович  побачив у своїй уяві,  стоячи на місточку  в Парижі. Звісно, з  тих часів ідея дещо  трансформувалася,  але не втратила свого  шарму.

05.07.2021
об 14:49

Новини

Комедійний бойовик «Останній найманець» вийшов на Netflix

30 липня на Netflix відбулась прем’єра фільму The Last Mercenary / «Останній найманець» із Жан-Клодом Ван Даммом у головній ролі. Нагадаємо, над фільмом працювала міжнародна кінокомпанія Apple Tree Vision (одним із творців якої виступає Star Media). Знімали картину в Києві та Парижі.

30.07.2021
об 16:51

Новини

Скоро в кіно: Трилер «У пастці» з Меґан Фокс

Восени в українських кінотеатрах розпочнуться покази трилера «У пасці». Головні ролі у фільмі виконують Меґан Фокс, Каллен Мулвей, Овен Мекен, Джек Рот, Амл Амін та інші. Кіносеанси доступні з 23 вересня.

03.08.2021
об 10:24

Новини

Індустріальні події: Як проходитиме Кіноринок 12-го ОМКФ

В межах 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю з 16 до 18 серпня проходитиме Кіноринок. Захід відбуватиметься в кінотеатрі Multiplex (м. Одеса, ТРЦ Gagarinn Plaza, вул. Генуезька вулиця, 5/2).

03.08.2021
об 14:28