Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Марк Хемілл зніматиметься в екранізації повісті Едгара По

13.12.2021
об 16:38

Марк Хемілл, відомий насамперед через ролль Люка Скайуокера в «Зоряних війнах», зіграє в міні-серіалі Netflix, заснованому на містичному творі Едгара По «Падіння будинку Ашерів».

Ілюстрація повісті "Падіння будинку Ашерів", Едгара По

 

«Падіння вдома Ашеров» — це розповідь від імені безіменного оповідача, який на прохання старого друга приїжджає до його сімейного особняка і застає товариша в дуже поганому психічному здоров'ї. Той стверджує, що в будинку живе якась темна сила.

Крім Хемілла у фільмі також зніматимуться Карла Гуджіно, Френк Ланджелла, Мері МакДоннелл. Режисером виступить Майк Фленеган, творець серіалів «Примари будинку на пагорбі», «Примари маєтку Блай» та екранізації хорору Стівена Кінга «Доктор Сон».

 

Джерело: Оkino.ua

Читайте також:

Новини

Docudays UA відкриває прийом заявок для українських документалістів на участь у шоукейсі Ukrainian Doc Preview

Уже вчетверте Docudays UA відкриває для українських документалістів та документалісток прийом заявок на участь у шоукейсі Ukrainian Doc Preview. У березні, під час 19 Docudays UA, відбудеться презентація документальних повнометражних фільмів, які перебувають на стадії виробництва або поствиробництва. У результаті презентації експерти оберуть переможців Ukrainian Doc Preview, які традиційно отримають низку нагород.

10.12.2021
об 16:43

Новини

Представили український трейлер фільму «Алея жаху»

Людина чи звір? Амбітний карнавальний фокусник має талант маніпулювати людьми кількома добре підібраними словами. Йому мало демонструвати свої вміння задля розваги публіки, - він має намір «провернути» справу і взяти чималий куш. Одного дня він знайомиться з жінкою-психіатром і приймає рішення, що вона може стати йому гарною напарницею. Та ця жінка виявиться навіть небезпечнішою за нього самого.

13.12.2021
об 13:43