Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Марія»: у Львові відбудеться прем’єра документального фільму

07.04.2022
об 16:10

У п'ятницю, 8 квітня, у Львові відбудеться прем'єра документального фільму "Марія" режисерки Марії Яремчук. Прем’єрний показ пройде за участю членів знімальної групи. Стрічка буде в прокаті у львівській мережі "Планета Кіно" з 8 до 20 квітня 2022 р.

Коли ворог вбиває наших людей і знищує все, що ми будували десятиліттями, саме час згадати, з ким ми маємо справу. Стрічка "Марія" – це історія життя і боротьби молодої дівчини з Тернопільщини Марії Штепи, яка пройшла шлях від зв’язкової УПА до жертви катівень НКВС та політув’язненої. Повернувшись із заслання, вона до кінця життя збирала і документувала спогади про тих, хто вже не міг розказати про себе та про злочини радянських окупантів.

Режисерка – Марія Яремчук, авторка сценарію – Алла Мегель, оператор-постановник – Макс Мельник, продюсери – Марія Яремчук, Володимир Ханас. Головну роль у стрічці виконує Дарина Степанкова. Фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

 

Джерело: ДержКіно України

Читайте також:

Новини

Голівудські зірки із синьо-жовтою символікою та хвилина мовчання: на церемонія вручення кінопремії "Оскар" підтримали Україну

Під час церемонії вручення премії "Оскар", Україну підтримали хвилиною мовчання. На екрані з'явилося звернення: «Ми оголошуємо хвилину мовчання на знак підтримки українського народу, який наразі зазнає вторгнення, військового конфлікту і стикається з упередженим ставленням на своїй території».

29.03.2022
об 11:18

Новини

“Free Leleka”:  іноземці створили NFT-проєкт з метою допомогти постраждалим від війни  українським жінкам та дітям

Усі виручені кошти передадуть благодійному фонду “Твоя Опора”

07.04.2022
об 11:44