Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Мандалорець», «Месники» та «Дивні дива» – найуспішніші розважальні франшизи

01.12.2020
об 16:33

Найпопулярнішою франшизою розважальної кіноіндустрії виявився «Мандалорець» від Disney Plus, який обігнав «Месників» від Marvel та «Дивні дива» від Netflix. Саме такі результати показало дослідження компанії National Research Group.

З січня 2019 року організація провела понад 350 000 опитувань щодо 700 франшиз, щоб дізнатися, які з них глядачі вважають «найбільш сміливими, надихаючими та тими, що змушують замислитись».

Аналіз результатів дав зрозуміти, які франшизи, ймовірніше за все, витримають перевірку часом, розвиватимуться та залишатимуться актуальними для прихильників зі всього світу. Домінування Disney та Marvel стало несподіванкою, їхня доля в рейтингу складає майже 70 відсотків.

Згідно з дослідженнями, до першої десятки увійшли також «Стражі Галактики», «Чорна пантера», «Відьмак», «Озарк», «Людина-павук: навколо Всесвіту», «Чорна вдова» та «Джон Вік».

«Споживачі готові до того, що розважальні франшизи спиратимуться на важливі культурні цінності та створювати нову реальність - таку, в якій оптимізм, різноманітність та цікавість скоріше об’єднують, ніж роз’єднують нас», - зауважив, коментуючи результати дослідження, генеральний директор NRG Джон Пенн.

 

Джерело: Variety

Читайте також:

Новини

Фани Marvel визначаються з новим ворогом Месників

Компанія Marvel звернулася до своїх шанувальників з проханням допомогти обрати наступного головного противника Месників. Такий заклик опублікували на офіційній сторінці компанії в соціальній мережі Твіттер.

14.07.2020
об 18:52

Новини

Незабаром стартує новий сезон серіалу «Мандалорець»

Пригоди Малюка Йоди та його рятівника Діна Джаріна продовжуються. У фільмі він заміняє мудрецю батька.

21.10.2020
об 16:48

Новини

Студія Disney скасувала прем’єри «Персонажа» та «Смерть на Нілі» у 2020 році

Цьогорічні релізи стрічок «Персонаж» та «Смерть на Нилі» перенесені на невизначений термін. У Америці закриті кінотеатри Нью-Йорка та Лос-Анжелесу – саме в цих містах кіносеанси є найбільш розповсюдженим, а тому й добре відвідуваним заходом. Також, варто зазначити, що наразі не працюють кінотеатри у багатьох країнах Європи.

06.11.2020
об 14:11

Новини

Disney підбила підсумки фінансового року

3 жовтня 2020 року добіг кінця фінансовий рік компанії Disney. Фахівці організації вже підбили підсумки та відзвітували. Згідно з підсумковою інформацією найбільший виробник контенту і лідер індустрії розваг втратив 2,8 млрд доларів.

14.11.2020
об 17:05