Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Майже сто кінотеатрів Чехії об’єднаються заради традиційного фестивального настрою

27.05.2020
об 18:51

Унікальне шоу запланували на липень організатори IFF в Карлових Варах. Протягом тижня, з 3 по 11 липня 2020 року, 16 фільмів будуть показані в майже ста чеських кінотеатрах одночасно.

 «Оскільки в цьому році через ситуації, що склалася глядачі не можуть поїхати на фестиваль в Карлові Вари, ми вирішили взяти хоча б частину фестивалю за собою. Ми дякуємо відвідувачів, гостей і любителів кіно, які щороку створюють відмінну фестивальну атмосферу в Варах. Ми задоволені величезним інтересом кінотеатрів, майже сто кінотеатрів приєдналися до шоу TADY VARY в вашому кінотеатрі, і це здорово. Я вірю, що разом ми зможемо запропонувати глядачам не тільки відмінні фільми, але і трохи традиційного фестивального настрою », – говорить президент KF IFF Іржі Бартошка.

На той час, коли було прийнято рішення про перенос через пандемію коронавірусу 55-го МКФ в Карлових Варах на 2021 рік, програмний відділ KV IFF вже вибрав ряд цікавих назв для програми фестивалю. Таким чином, виникла ідея розширити традиційне пост-фестивальне шоу по всій Чеській Республіці в той самий час, коли планувалося провести фестиваль в Карлових Варах, тобто 3–11 липня 2020 року. Завдяки підтримці Міністерства культури Чеської Республіки, міста Карлові Вари і карловарського краю, а також партнерів KF IFF, буде проведено незвичайний кінопоказ, який відбудеться в 96 кінотеатрах майже у вісімдесяти великих і малих містах. Огляд всіх кінотеатрів і докладну інформацію про окремі фільмах або супутніх заходах можна знайти на веб-сайті фестивалю. Квитки на окремі спектаклі можна придбати прямо в кінотеатрах.

Джерело, фото: kviff.com

Читайте також:

Контент для Apple TV відтепер створюватиме сам Рідлі Скотт
Новини

Контент для Apple TV відтепер створюватиме сам Рідлі Скотт

​​​​​​​Рідлі Скотт – знаменитий британський режисер, сценарист і продюсер – уклав ексклюзивний контракт з Apple TV. Йдеться про виробництво різноманітного контенту, який буде реалізовуватися за допомогою студії Scott Free Productions, що належить Скотту.

16.05.2020
об 15:19

Чи виживе кінопрокат і скільки втратить через коронавірус – з’явилися дані дослідження
Новини

Чи виживе кінопрокат і скільки втратить через коронавірус – з’явилися дані дослідження

$160 мільярдів недоотримає індустрія розваг у найближчі п’ять років. Глобальний негативний вплив пандемії коронавірусу на цей сектор економіки буде найбільшим саме у 2020-2021 роках. Але і в наступні п’ять років спад триватиме.

23.05.2020
об 13:10

Новини

Чілдрен Кінофест 2020 презентував свій трейлер

Вже зовсім скоро малеча разом з батьками збереться перед моніторами своїх комп’ютерів, телевізорів та інших девайсів, щоб подивитися онлайн фільми, які цьогоріч підготувало совеня Чарлі.

24.05.2020
об 15:27