Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

LongShots – знайти перлини й показати їх світу

04.06.2020
об 15:18
LongShots – знайти перлини й показати їх світу

Перший онлайн-фестиваль фільмів BBC демонструє нові документальні стрічки талановитих режисерів, що з різних причин не потрапили на авторитетні кінофестивалі.

LongShots – це перший онлайн-кінофестиваль цифрового документального кіно, запроваджений  BBC для того, аби відшукати й показати світу ті роботи, які, на думку журі LongShots, є цілком перспективними, сміливими й потужними, але чомусь були відхилені знаними й поважними фестивалями. Можливо, просто не настав їх час.

Трохи історії: у далекому 1863 році з’явився новий художній салон з красномовною назвою «Салон відмов» («Виставка відмов»). На ньому демонструвалися роботи художників, які не отримали схвалення журі престижного Паризького салону. Ці оригінальні й сміливі роботи, серед яких, наприклад, картини Сезанна, Мане і Кубре, ніколи б не стали доступними широкому загалу, якби не організатори нової, альтернативної виставки.

Хоча LongShots був задуманий і створений ще до всесвітньої пандемії, він чудово вписується в сучасні обставини, адже є повністю онлайн-подією: онлайн-перегляди та дискусії, онлайн-голосування й віртуальна червона доріжка.

Усі короткометражні фільми, що беруть участь у цьому фестивалі, це фільми про нас. Нас таких, якими ми є: зі своїми радощами, досвідом, болями й суперечностями, без глянцю й надуманості – нас справжніх. Вони досліджують, що означає бути людиною сьогодні, що робить нас тими, хто ми є, і що нас об'єднує в цьому складному й неоднозначному світі.

Офіційне журі складається з 18 галузевих експертів, включаючи номінантів на премію «Оскар» і лауреатів «Еммі». На фестиваль було номіновано понад 70 фільмів, тож  поважному журі нелегко було вибрати 7 найкращих. Вже з 28 травня відібрані фільми доступні на сайті BBC Reel і переглянути їх зможе кожен охочий абсолютно безкоштовно. А 24 червня буде оголошений переможець фестивалю, якого визначать шляхом публічного голосування.

Організатори та творці LongShots: редактор BBC Reel в США Ганна Брессанін; продюсери BBC Reel Анна Пазос, Альба Харамільо і Елеонора Войсард; редактор соціальних мереж Флоренс Крейг і фоторедактор Хав'єр Хиршфельд.

Джерело: ВВС

Читайте також:

Українські документальні проекти візьмуть участь на Marche du Films
Події

Українські документальні проекти візьмуть участь на Marche du Films

Цього року вперше за підтримки Українського інституту та Docudays UA українські документальні проєкти отримали можливість взяти участь в UKRAINIAN SHOWCASE @ Cannes Docs, що відбуватиметься онлайн 22–26 червня на Marché du Film у рамках секції Cannes Docs.

13.05.2020
об 18:02

Визначені переможці міжнародного фестивалю подорожей та мистецтв
Новини

Визначені переможці міжнародного фестивалю подорожей та мистецтв

У Харкові визначилися з переможцями KHARKIV INTERNATIONAL FESTIVAL OF ARTS AND TRAVEL – 2020, який проходив у чотирьох номінаціях екранного та фотомистецтв: дрон-відео, роуд-муві, тревел-документалістика, тревел-фотографія. В заході прийняли участь 1411 конкурсантів зі 103 країн.

03.06.2020
об 13:56

Відома програма 73-го Каннського кінофестивалю
Новини

Відома програма 73-го Каннського кінофестивалю

Оголошено конкурсну програму 73-го Каннського кінофестивалю. Кінофорум мав пройти з 12 по 23 травня, але на початку місяця його скасували у зв'язку з пандемією. Вибрані фільми покажуть на спеціальних сеансах у рамках інших кінооглядів: у Торонто, Довілі, Ангулемі, Сан-Себастьяні, Нью-Йорку, Пусані й Ліоні.

04.06.2020
об 10:24