Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Людина-павук: Додому шляху нема» стартував із сенсаційним результатом

21.12.2021
об 12:23

Новий фільм про Пітера Паркера продемонстрував неймовірний результат свого першого вікенду як в американському, так і в міжнародному прокаті. А голова Marvel  Кевін Файгі та продюсер Sony Емі Паскаль вже оголосили про запуск у виробництво четвертої частини «Людини-павука» за участю Тома Холланда.

На вітчизняних американських кіноекранах «Людина-павук: додому шляху нема» заробив 253 мільйони доларів минулими вихідними. Це третій найкращий результат за всю історію американського бокс-офісу після фільмів «Месники: Фінал» ($357 млн) та «Месники: Війна нескінченності» ($257 млн). Про це повідомляє видання Variety.

Аналогічна ситуація склалася й в міжнародному прокаті. Сумарні збори на всіх територіях за підсумками стартового вікенду становили 587 мільйонів доларів. Це також третій найкращий результат за всю історію після «Фіналу» і «Війни нескінченності».

 

Джерело: Variety, Оkino

Читайте також:

Анімація

Презентували офіційний трейлер мультфільму «Поганці»

Захоплива анімаційна пригода від DreamWorks! П’ятеро дуже поганих героїв вирішують здійснити пограбування, яке має увійти в історію. Та випадково лідер їх банди робить добру справу і вирішує, що на «брудних справах» варто поставити крапку. Та окрім цього у нього нічого не залишається і йому доводиться відмовитися від друзів. Який вибір він зробить?

15.12.2021
об 16:24

Новини

Відкрито акредитацію на Зимовий Кіноринок Одеського Міжнародного Кінофестивалю

Зимовий Кіноринок Одеського Міжнародного Кінофестивалю пройде з 22 до 24 лютого у столиці, в кінотеатрі Kinopark. На Зимовому Кіноринку промо-матеріали найочікуваніших стрічок 2022-2023 року представлять дистриб’юторські компанії Артхаус Трафік, Кіноманія, Film.ua, SVOE kino Distribution, VLG.FILM та інші.

20.12.2021
об 18:17