Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Легкий серпанок любові: 3 найкращі фільми про танго

11.12.2020
об 18:10

Якщо і можна було б з чимось порівняти справжнє кохання, одну з найбільш важливих речей у житті людини, яка здатна змінити все, то це було б танго. З танцем протистояння та пристрасті. Хто хоч раз спробував відтворити рухи танго в парі, добре знає, що жінка пручається, але разом з тим добре відчуває партнера та крок за кроком йде за ним. 11 грудня на честь дня народження всесвітньо відомого «Короля танго» Карлоса Гарделя святкується Міжнародний день танго. Що може краще передати дух цього танцю та щирого почуття, ніж кіно?

 

«Потанцюємо?»

Звичайний юрист, справжній трудоголік, який забув про сім’ю і застряг у рутині. Кожного дня він бачить одних і тих же людей, бере участь в однакових розмовах і їздить одним і тим же потягом на роботу і назад. Але у всьому цьому зачарованому колі з’являється вікно у нове життя, яке стає все більш реальним. Він спостерігає за дівчиною у вікні, яка вчить людей танцювати танго, поки наш герой їде додому. Чоловік вирішує спробувати свої сили у такому незвичному для нього занятті. Закономірно спочатку у нього нічого не вдається, але завдяки наполегливій роботі над собою та пошуку звичайного задоволення від мистецтва приходять не лише успіхи в танцях, але й смак до самого життя.

 

«Запах жінки»

Зараз вже не так легко і часто можна побачити Аль Пачіно на великих екранах, але завжди можна згадати його роботами, які вже встигли стати класикою. Не дарма ж у 1993 році премію «Оскар» за «Найкращу чоловічу роль» отримав актор саме за цю стрічку. Для того, щоб підготуватись до тої самої сцени, яка тепер в тисячах варіантів гуляє просторами інтернету, актору довелось безперервно тренуватись два тижні. Самі ж зйомки п’яти хвилин танцю тривали цілих три дні. За сюжетом випускник елітної школи береться за одноразовий підробіток і супроводжує генерала у відставці, якого і грає Аль Пачіно, у поїздці в Нью-Йорк. Чоловіки відвідують найкращі місця міста, в одному з таких вони і зустрічають Донну, яка завжди мріяла навчитись танго. Саме тут і відбувається легендарна сцена. Звісно, цей фільм не про танець, але він додає в історію неповторних барв.

 

«Мулен Руж!»

Якщо «Трилогія червоної завіси» База Лурмана і мала закінчитись, то лише драматичним мюзиклом за участі Ніколь Кідман та Юена Мак-Грегора. Режисер з малку захоплювався саме жанром мюзикла, а у дорослому житті, взявши за основу міф про Орфея, втілив у життя одну із дитячих мрій. Події розгортаються у Парижі XIX століття, де стається найбільш звичайна річ для будь-якого часу: чоловік закохується у жінку, але їх відносини не мають шансів. Він – бідний поет, вона – зірка кабаре «Мулен Руж». Дівчині доводиться йти на угоду з совістю, що вона частіше всього і робить у житті, щоб вижити, і має зваблювати Герцога, щоб він профінансував справжню театральну постановку за її участі. Але вона не оминає увагою самого поета, якого кохає по-справжньому, і домовляється, щоб він теж брав участь у підготовці і написав сценарій. Сцена, коли Герцог розуміє, що його одурили, виходить з себе показуючи своє істинне «я», а його почуття та вир емоцій метафорично зображені як танець танго акторів, які тренуються до вистави.

Може здатись, що фільмів зовсім мало, але від перегляду хоча б одного з них залишається терпкий післясмак, як від міцної кави, а від сцен танго – тонкий серпанок любові.

Читайте також:

Шість фільмів про журналістів
Новини

Шість фільмів про журналістів

​​​​​​​Важко уявити світ без новин і, як ми вже писали, сьогодні у тих, хто шукає інформаційні приводи, повідомляє про найважливіші події, бере інтерв’ю та робить цікаву аналітику - професійне свято. Прототип журналіста часто надихав сценаристів та режисерів на створення фільмів. Ось і український режисер Любомир Левицький працює над картиною, де журналіст не просто герой, а супергерой. Отже, на честь професійного свята VGL cinema підготував добірку різножанрових фільмів про один з найцікавіших у світі фахів.

06.06.2020
об 19:12

Новини

ТОП-20 найкращих фільмів 2020 року

Пандемія завдала безпрецедентної шкоди кіноіндустрії, проте видання IndieWire не вважає 2020 рік провальним для кіноманів. Редактор профільного ресурсу Ерік Кон зазначає, що всі ті, хто думає про ці 366 днів, як про поганий рік для кіно – просто недостатньо дивилися фільмів. Саме тому сайт про кіно IndieWire виокремив 20 найкращих фільмів 2020 року.

03.12.2020
об 16:24

Статті

7 фентезійних фільмів про ігри з часом

Кожен з нас хоча б раз у житті мріяв повернутись в минуле або ж зазирнути в майбутнє. Найталановитіші кіномитці теж невтомно фантазують на цю тему у власних стрічках. Оскільки 8 грудня святкується Міжнародний день мандрівника у часі, тож пропонуємо сьогодні зануритись у світ ігор з годинником, завдяки тематичній добірці від VGL cinema.

08.12.2020
об 19:09

Новини

Google тренди: Топ найпопулярніших фільмів, серіалів та телепередач 2020 року

Звісно, найбільша кількість запитів українців цьогоріч стосувалася теми COVID-19, однак під час акції «Залишайся вдома» люди розважали себе переглядом фільмів та улюблених телепередач. Український офіс Google склав перелік найпопулярніших запитів і ми вже знаємо, які фільми, серіали та телепрограми найбільш активно шукали користувачі вітчизняних інтернет-мереж.

10.12.2020
об 13:40