Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Леді Гага скоро з'явиться на екранах виконуючи головну жіночу роль в новій картині Рідлі Скотта

19.04.2020
об 15:41

Героїня фільму «Народження зірки» Леді Гага скоро з'явиться на екранах виконуючи головну жіночу роль в новій картині Рідлі Скотта «Будинок Гуччі: Сенсаційна історія вбивства, божевілля, гламуру і жадібності».

Відомо, що на проект претендували також Netflix, але в підсумку право на екранізацію кримінальної драми про життя і вбивстві Мауріціо Гуччі, викупила студія MGM.

«Цей проект довгий час був працею любові і для Рідлі, і для мене», - говорить дружина режисера Джанніна Скотт, яка буде продюсувати разом з чоловіком.

Режисер запросив Леді Гагу на роль Патриції Реджани, колишньої дружини головного героя засуджену за вбивство Мауріціо. Саме Патриція найняла кілера який його застрелив. Вдова була арештована і поміщена на 18 років. Хто зіграє самого Мауріціо і його кілера на даний момент не відомо, пише журнал The Hollywood Reporter.

«Ніщо так не характеризує сміливість, яскравість і оригінальність більше, ніж фільм Рідлі Скотта. Всі ми в MGM шалено раді працювати з Рідлі, Джанніні, Кевіном і всією командою в Scott Free» передається в заяві Де Луки.

Леді Гага вже була намінірована на Оскар в 2019 році за кращу пісню до мюзиклу «Народження зірки». Не можна виключати, що картина Скотта може принести їй ще один Оскар, але вже за кращу жіночу роль.

MGM настільки зацікавлена в цій картині, що встановила дату випуску 24 листопада 2021 року