Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Лабораторія кіномонтажу First Cut Lab назвала учасників

21.08.2020
об 15:31

Завдяки зусиллям Асоціації кіноіндустрії України у 2020 році Міжнародна Лабораторія кіномонтажу First Cut Lab під керівництвом Метью Дарраса проводиться вже вдруге на теренах нашої країни. До участі у Лабораторії лекторами та консультантами залучаються впливові міжнародні кінопрофесіонали, серед яких арт-директори та відбірники фестивалів класу «А», дистриб’ютори, міжнародні агенти з продажу, досвідчені продюсери, режисери та режисери монтажу. Участь фільму в лабораторії такого рівня стає запорукою подальшої успішної фестивальної, дистриб’юційної та прокатної історії.

У 2020 році у зв’язку з поширенням вірусу Covid-19 Лабораторія кіномонтажу проводиться в період з липня по вересень в онлайн форматі. Дистанційний захід дає можливість залучити більшу кількість експертів, які, в свою чергу, зможуть приділити більше часу роботі над кожним окремим проєктом. У наступних інтенсивах лабораторії за результатами конкурсного відбору братимуть участь такі проєкти:

-  «Будинок слово» режисер Тарас Томенко, продюсер Олег Щербина, Юлія Чернявська;

-  «Степне» режисер та продюсер Марина Врода;

«Стоп-Земля» режисер Катерина Горностай, продюсер Вікторія Хоменко.

14-18 вересня проходитиме сама Лабораторія First Cut Lab. У заході проєкти та творчі групи братимуть участь за наступними етапами:

-  підготовча розмова про фільм,

-  перегляд фільму,

-  обговорення фільму зі всіма експертами з питань монтажу історії та розвитку художнього потенціалу фільму на фестивалях та для кіно-театрального показу,

-  опрацювання монтажу фільму із консультантом-режисером монтажу та надання завдань для подальшої роботи над ним,

-  заключне обговорення фільму та надання рекомендацій.

16 вересня відбудеться відкрита лекція та дискусія: «Доходи та розподіл від міжнародного продажу та дистриб’юції», включаючи розкриття та обговорення кейсів/практики щодо міжнародного продажу та дистриб’юції.

Варто додати, що серед попередніх учасників «Лабораторія кіномонтажу в Україні First Cut Lab, що відбувся у березні 2019 року, фільм «Мої думки – тихі» режисера Антоніо Лукіча запросили до конкурсу East of the West, що проходив у рамках Карловарського міжнародного кінофестивалю 2019 року, та отримав Спеціальну нагороду журі. Іншій фільм, «Свято хризантем» режисера Семена Мозгового запросили до участі у воркшопі First Cut Lab+ протягом міжнародної ко-продукційної платформи When East Meets West/«Коли Схід Зустрічається із Заходом» в Трієсте, Італія у 2020 році.

Кураторками та адміністраторками заходу з української сторони є виконавча директорка Асоціації кіноіндустрії України Івана Хіцінська та українська продюсерка Наталія Лібет, які вже співпрацювали з First Cut Lab в Україні у 2019 році.

Додаткові питання можна оставити, надіславши листа на електронну адресу: i.khitsinska@fiau.com.ua.

Нагадаємо, проєкт First Cut Lab+ підготовлено за підтримки Українського культурного фонду.

 

Джерело: Пресслужба Асоціації кіноіндустрії України

Читайте також:

Новини

«Відкрита ніч. Дубль 23» назвала переможців

Вчора на столичному «Арт-Причалі» відбулась церемонія нагородження учасників конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита ніч». Цікаво, що у цьому році головний приз поділено навпіл.

15.08.2020
об 11:47

Новини

До Дня незалежності України на великі екрани виходить роуд-муві «Східняк»

20 серпня в кінотеатрах з’явиться фільм режисера-дебютанта Енді Іва (Андрій Іванюк) «Східняк». Комедійне роуд-муві, головну роль в якому виконав Богдан Бенюк, знімали на основі реальних історій, що траплялися в АТО.

17.08.2020
об 17:29

Новини

Телеканал «1+1» до свого 25-річчя знімає документальний фільм

У 2020 році каналу «1+1» виповнюється 25 років. Чверть століття національний мовник інформує своїх глядачів про важливі події та розділяє з ними знакові моменти. Спеціально до ювілею, «1+1 Продакшн» працює над фільмом «1+1. 25 років», в якому глядачам покажуть, як змінювалась країна, а разом з нею й телеканал, а також нагадають про улюблені тв-проєкти, з яких починались «Плюси».

20.08.2020
об 16:23