Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

KYIV MEDIA WEEK запрошує до дискусії про українську аудіовізуальну індустрію

04.09.2020
об 17:05

15 вересня KMW Special та USAID презентують дискусію «Контент, що змінює світ. Історії успіху та перспективи української аудіовізуальної індустрії». Захід відбуватиметься онлайн з 17:40 до 18:30. Панельна дискусія проводиться за підтримки KMW Special та USAID презентують дискусію «Контент, що змінює світ. Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Українська контент-індустрія наразі тільки шукає своє місце під сонцем. Виробничий сектор країни частіше обирає ті проєкти, що забезпечують прибуток, або можуть принести творцям швидке визнання. Зміст завжди мав другорядне значення. Однак нещодавно український ринок телебачення і кіно  нарешті почав розуміти, що соціально важливий контент може працювати як комерційний, і навпаки.

15 вересня про свій унікальний досвід розкажуть представники українських проєктів, які були першими у цій галузі. Їхні проєкти користувалися помітним успіхом у глядачів, увагою громадськості та високими рейтингами. Серед учасників панельної дискусії:

  • директорка департаменту виробництва телевізійних програм на каналі «Україна» (т/с «Відважні») Олена Канішевська;
  • креативний продюсер Starlight Originals Content (т/с «Перші ластівки», Новий канал) Олексій Гладушевський;
  • сценаристка (т/с «Спіймати Кайдаша», СТБ) Наталка Ворожбит;
  • генеральний продюсер телеканалу ТЕТ (т/с «Євродиректор») Оксана Петришин.

Модераторуватиме розмову керівниця медіанапрямку Ukraine Confidence Building Initiative Віра Костенко-Кузнєцова.

Участь в онлайн форумі – безкоштовна, але за попередньою реєстрацією.

 

 

Джерело: KMW

Читайте також:

Новини

Kyiv Media Week анонсував азійську секцію

14 вересня в рамках Kyiv Media Week Global Marathon працюватиме секція Азії. В рамках якої буде представлено добірку найбільш показових проєктів, що характеризують ситуацію на ринку даного регіону. Учасники заходу зможуть дізнатись про ключові події, нові кейси, почути аналітичний огляд і основні цифри.

28.07.2020
об 15:15

Новини

На Kyiv Media Week розкажуть про Латинську Америку

Під час KMW Global Marathon представлять досягнення Латинської Америки. Експерти поділяться, як кінокомпаніям вельми різноманітного регіону вдається бути потужними та конкурентоздатними виробниками та як пандемія вплинула на ефективність медіабізнесу.

04.08.2020
об 12:27

Новини

На KYIV MEDIA WEEK піде мова про співпрацю з Канадою для аніматорів

Головна медійна подія в Україні, що об’єднує міжнародний ринок контенту та ряд ексклюзивних B2B заходів KYIV MEDIA WEEK цьогоріч проходитиме онлайн. Упродовж двох днів (14 та 15 вересня) інтернет-користувачі можуть долучатися до заходу абсолютно безкоштовно та дізнатися ексклюзивну аналітику найбільших медіаринків від провідних міжнародних агентств та медіаплатформ: The Wit, K7 Media, C21 Media, Ampere Analysis, Prensario International, Glance; стати учасником тематичних панельних дискусій за участі представників ключових українських та іноземних медіакомпаній, а ще долучитися до прямих включень авторитетних експертів з різних куточків світу, inspiration talks від зірок індустрії, які говоритимуть на тему «VFX та анімація в Канаді. Можливості для копродукції».

02.09.2020
об 13:32