Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

KYIV MEDIA WEEK Special зібрав 14 міжнародних експертів

21.09.2020
об 15:28

 

 15 вересня в рамках KMW Special успішно працювали 4 спеціалізовані секції за участі 14 провідних міжнародних медіаекспертів.  Платформою для онлайн трансляцій KMW 2020 став онлайн-ресурс Media Business Reports, головний інформаційно-аналітичний партнер KYIV MEDIA WEEK. Генеральним партнером форуму був телеканал «Україна». 

Протягом  KYIV MEDIA WEEK  учасники форуму з усього світу мали нагоду долучитися до дискусії «Європейський погляд: хто сьогодні формує нові правила у медіабізнесі?», організованої за підтримки Європейського Союзу. Спікери спробували визначити нові ролі різних медіа, які сьогодні фактично моделюють картину майбутнього – як на індивідуальному, так і на глобальному рівнях. А ще в рамках KMW Special відбулася панельна дискусія «Новини, фейки, маніпуляції, а також місце позитивної інформації в інформаційних програмах». Секція була організована за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Також завдяки цієї організації відбулася дискусія «Контент, що змінює світ. Історії успіху та перспективи української аудіовізуальної індустрії». Тут своїм професійним досвідом поділилися представники соціально значущих українських телесеріалів, які були першопрохідцями на телебаченні.

Про можливе міжнародне співробітництво дізналися учасники KMW Special  під час зіркового inspiration talk «VFX та анімація в Канаді. Можливості для копродукції» за підтримки Посольства Канади в Україні та Української кіноасоціації (УКА).  Дискусія про співпрацю в анімації та візуальних ефектах стала дуже актуальною для всіх учасників з огляду на обмежені можливості міжнародної співпраці у зв’язку із пандемією, та в очікуванні ратифікації Угоди про спільне виробництво аудіовізуальних творів між Україною та Канадою.

 У жовтні усі зареєстровані учасники KMW Special отримають White Paper – пост-документ, у якому буде зібрано найцікавішу інформацію, висновки презентацій та дискусій регіональних секцій KMW, а також результати всіх досліджень, від міжнародних та локальних агенцій, проведених спеціально для KMW.  Зареєструватися можна тут.

 

 Джерело: KMW    

Читайте також:

Новини

KYIV MEDIA WEEK запрошує до дискусії про українську аудіовізуальну індустрію

15 вересня KMW Special та USAID презентують дискусію «Контент, що змінює світ. Історії успіху та перспективи української аудіовізуальної індустрії». Захід відбуватиметься онлайн з 17:40 до 18:30. Панельна дискусія проводиться за підтримки KMW Special та USAID презентують дискусію «Контент, що змінює світ. Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

04.09.2020
об 17:05

Новини

KYIV MEDIA WEEK Special-2020: Як боротися з фейками?

15 вересня з 15.20 до 16.10 в рамках KYIV MEDIA WEEK Special відбудеться панельна дискусія «Новини, фейки, маніпуляції, а також місце позитивної інформації в інформаційних програмах». Вона виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

09.09.2020
об 12:27

Новини

14 та 15 вересня приєднуйтеся до KYIV MEDIA WEEK

У понеділок, 14 вересня, о 10:00, в онлайн-форматі розпочався довгоочікуваний KYIV MEDIA WEEK Global Marathon. Не пропустіть найцікавіші заходи!

14.09.2020
об 11:45