Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

KYIV MEDIA WEEK Special-2020: Як боротися з фейками?

09.09.2020
об 12:27

15 вересня з 15.20 до 16.10 в рамках KYIV MEDIA WEEK Special відбудеться панельна дискусія «Новини, фейки, маніпуляції, а також місце позитивної інформації в інформаційних програмах». Вона виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).   

Під час онлайн-дискусії мають бути обговорені наступні питання:

- як фейкові новини підривають базові елементи довіри в суспільстві та як це впливає на взаємодію між людьми?

- яким чином неправдива інформація розповсюджується через соціальні медіа?

- чи мають право на існування не важливі, але позитивні  новини?

- які ідеї в українському суспільстві стають об’єднавчими?

- які позитивні новини про суспільні та політичні зміни «дають рейтинг»? Чи впливають вони на наш спосіб життя?

На ці та інші актуальні питання інформаційного простору шукатимуть відповіді учасники дискусії Оксана Дихніч (ICTV, Україна), Пітер Померанцев (LSE, Велика Британія), Ева Цукер (NRC, Нідерланди) та модератор Павло Новіков (Радіо НВ, Україна). Вони зосередяться на способах подання інформації у новинах та інформаційних програмах, проаналізують програмну політику телеканалів та інших ЗМІ. Ось що відомо про спікерів.

Оксана Дихніч – керівниця виробничої служби StarLightMedia «Новини», продюсерка проєктів «Антизомбі» та «Громадянська оборона» на телеканалі ICTV. На телебаченні працює більше 20 років. У 2016 році отримала відзнаку від Ради національної безпеки та оборони України за протидію інформаційній агресії РФ.

Пітер Померанцев (Peter Pomerantsev) – британський журналіст, телевізійний продюсер та письменник, автор книги «Це не Пропаганда. Подорож на війну проти реальності», керівник ініціативи «Арена», що заснована у Університеті Джона Гопкінса та Лондонській  Школі Економіки.

Ева Цукер (Eva Zucker) – журналістка голландської газети NRC, експертка у сфері прав людини та міжнародної політики Росії та країн СНД. Протягом п’яти років Ева Цукер відповідала за регіон у міжнародному відділі в Амстердамі, а згодом стане регіональною кореспонденткою та висвітлюватиме новини, базуючись у Москві.

Павло Новіков – український журналіст, працює в медіа понад 20 років, зокрема на Новому каналі, BBC та Радіо Свобода, нині – ведучий ранкового шоу на Радіо НВ. Співзасновник та голова Правління моніторингової організації Charity Tuner. Консультант з впровадження соціальних проєктів для низки міжнародних організацій.

Участь у панельній дискусії безкоштовна за попередньою реєстрацією.

 

Читайте також:

Новини

Українські ведучі опанують екзотичні ремесла

Найближчим часом в ефірі «Нового каналу» – проєкт «У кого більше?», що познайомить глядачів з найрізноматнішими роботами у світі. Ведучі шоу працюватимуть на різних посадах і в найдивакуватіших умовах.

07.09.2020
об 13:38

Новини

Розпочався фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art 2020

7 вересня стартував 13-й Львівський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів WIZ-ART, який відбувається за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Українського культурного фонду та Львівської міської ради. Кіноподія відбуватиметься упродовж тижня у новому форматі.

08.09.2020
об 13:30