Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

KYIV MEDIA WEEK Global Marathon: 36 медійників із 23 країн

21.09.2020
об 13:29

14 вересня 2020 року вже вдесяте пройшов найбільший щорічний медіафорум у Східній Європі KYIV MEDIA WEEK Global Marathon. Ця подія зібрала 36 представників найвідоміших міжнародних медіакомпаній із 23 країн світу.

Відомі експерти поділилися своїм унікальним досвідом ексклюзивно із глядачами KMW. Форум проходив в онлайн-форматі: це було 9 годин прямого ефіру, 10 регіональних аналітичних секцій та 3 inspiration talks за участі зірок індустрії контенту. До речі, цього року 10-й ювілейний KMW зібрав рекордну кількість учасників. Біля 3000 глядачів із 52 країн світу зареєструвалися для перегляду трансляції. KMW Global Marathon організувала компанія MRM за підтримки Українського культурного фонду, генеральним партнером проєкту став телеканал «Україна».

 Одним з найцікавіших блоків  програми став зірковий inspiration talk «2020: новий золоти вік неігрових форматів» із Наталі Вог  - міжнародною експерткою з розважальних форматів та медійних стратегій. Також у фокусі уваги учасників форуму були медіаринки Східної Європи.  Зацікавленість аудиторії визвала й така тема у програмі KMW Global Marathon як «Глобальні тренди контент-індустрії».  Центральна та Західна Європа і Велика Британія також стали  оглядовим регіоном форуму. В рамках секції  було розглянуто вплив пандемії на п'ять найбільших медіаринків Європи, а також країни Північноєвропейського регіону.  Також мав місце Inspiration talk Ютаро Кодзіми (Yutaro Kojima) – креативного директора із 20-річним досвідом. Він розповів про дієві концепти, які допомагають створити унікальний аудіовізуальний продукт, який здатен завоювати серця цільової аудиторії. Великим тематичним блоком став аналітичний огляд та панельна дискусія з фокусом на медіаіндустрію США та Канади, організовані у партнерстві з C21 Media, всесвітньо визнаним у професійних колах медіавиданням.  Іще один inspiration talk програми KMW Global Marathon було присвячено зв'язку нових технологій та мистецтва, зокрема аудіовізуального.  Завершальним блоком програми KMW Global Marathon стала презентація секції «Латинська Америка – простір можливостей: від теленовел до великого різноманіття контенту».  

Наприкінці  відбулося символічне онлайн-святкування – цього року KYIV MEDIA WEEK відзначив ювілейну 10-ту річницю. Друзі та партнери форуму створили святкове відеопривітання, яке глядачі онлайн-форуму переглянули наприкінці трансляції 14 вересня.

 

Джерело: KMW

Читайте також:

Новини

KMW Global Marathon презентує ексклюзивну аналітику аудіовізуальної індустрії від Азії до Північної Америки

14 вересня міжнародний онлайн-форум KYIV MEDIA WEEK Global Marathon об’єднає провідних фахівців аудіовізуальної індустрії з усього світу. Глобальна криза, спричинена пандемією, поставила під сумнів традиційні правила гри в нинішній системі координат галузі, пришвидшила динаміку змін та збільшила вірогідність непередбачуваних факторів впливу на медіабізнес. Саме час зрозуміти, як тепер виглядає медіаринок у світовому масштабі, які тренди визначають його діяльність та які моделі роботи є життєздатними у тривалій перспективі.

11.08.2020
об 14:16

Новини

KMW Global Marathon презентував секцію Великої Британії, Центральної та Західної Європи

Провідна британська аналітична компанія Ampere Analysis приєднується до KYIV MEDIA WEEK Global Marathon та 14 вересня з 14:40 до 15:30 представлятиме огляд аудіовізуальної індустрії Сполученого Королівства, Центральної та Західної Європи 2020 року.

14.08.2020
об 16:14

Новини

KMW Global Marathon: Стали відомі спікери дискусії про аудіовізуальний бізнес

14 вересня стартує міжнародний форум KYIV MEDIA WEEK Global Marathon. Його вже вдесяте організовує компанія Media Resources Management, цього року – за підтримки Українського культурного фонду.

09.09.2020
об 16:07