Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Kyiv Media Week анонсував азійську секцію

28.07.2020
об 15:15

14 вересня в рамках Kyiv Media Week Global Marathon працюватиме секція Азії. В рамках якої буде представлено добірку найбільш показових проєктів, що характеризують ситуацію на ринку даного регіону. Учасники заходу зможуть дізнатись про ключові події, нові кейси, почути аналітичний огляд і основні цифри.

Панельна дискусія за участі представників ключових напрямків медіаіндустрії сфокусується на тому, яким чином COVID-криза впливає на ринкові показники та як вона позначається на загальних зрушеннях у кінотеатральному й телевізійному секторах. Спікери також познайомлять слухачів з тим, яким чином провідні гравці медіаринку адаптують свої бізнес-моделі відповідно до нових реалій, і як вони тепер вибудовують співпрацю з іншими країнами. Модератором заходу виступить голова департаменту Азії і Тихоокеанського регіону в компанії К7 Меdia Мішель Лін.

Мішель Лін

«По  кожній з країн ми розглянемо показовi приклади, які відображають реакцію ринку на ситуацію: як змінюються уподобання аудиторії та бізнес-процеси, які антикризові рішення приймаються провідними учасниками ринку, та які з них є насправді ефективними. Для міжнародних покупців я представлю нові тенденції щодо форматів з Азійського регіону» – зазначила МІШЕЛЬ ЛІН.

Захід відбуватиметься в режимі онлайн. Усі  зареєстровані (https://kyivmediaweek2020.com/ua/registration) глядачі форуму отримають спеціальний пост-огляд документ, у якому буде зібрано найцікавішу аналітику, та висновки презентацій і дискусій регіональних секцій KMW, а також результати всіх досліджень, що проводяться міжнародними та локальними агенціями спеціально для KMW 2020. Участь в онлайн-марафоні безкоштовна. Детальніше про захід можна дізнатись тут. (https://kyivmediaweek2020.com/)

  Організаторами онлайн-марафону є компанія Media Resourses Management за підтримки Українського Культурного Фонду та компанії K7 Media. Генеральний партнер – ТРК «Україна».

 

Джерело: пресслужба Kyiv Media Week

Читайте також:

Новини

«Зустрінемось онлайн» вийшов в український прокат

Відсьогодні в українських кінотеатрах можна побачити фільм, що два тижні поспіль тримався в топі кіночартів Германії. Врахувати необхідно ще й той факт, що поруч з сеансами романтичної комедії «Зустрінемось онлайн» стояли доволі конкурентоспроможні проєкти.

23.07.2020
об 11:12

Події

Відкрито продаж фестивальних абонементів на 11-й ОМКФ

Найочікуваніша кіноподія року – 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль проходитиме з 25 вересня по 3 жовтня і вперше захід відбудеться в онлайн-форматі.

23.07.2020
об 18:32

Новини

Триває акредитація на Film Industry Office ОМКФ

Відкрито акредитацію на професійну секцію Film Industry Office 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю.

27.07.2020
об 18:16