Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Кролецип та Хом'як темряви»: офіційний трейлер

23.02.2022
об 16:27

Харизматичний і відважний Кролецип найбільше у світі мріє стати шукачем пригод. Наполовину кролик, наполовину курча - він поєднує кращі якості обох тварин. Коли його будинку загрожує небезпека, він вирушає в авантюрну подорож дивовижними місцями, щоб знайти стародавній артефакт — таємничого Хом'яка Темряви.

Кролецип захоплюється своїм батьком Артуром, - відомим шукачем пригод та правителем Королівства Пернатих. Єдина проблема полягає в тому, що Артур — прийомний батько Курчати, і одержимість пригодами може мати якесь відношення до його відчайдушного прагнення довести, що він син, гідний свого батька, навіть якщо він насправді не має тих самих генів. І навіть якщо він ще й наполовину курча... Йому доведеться подолати безліч перешкод, перш ніж він нарешті зрозуміє, що його розмаїтість — це сила, яка послужить йому у позитивному ключі.

Режисери Бен Стассен, Бенжамен Муске, сценарій - Девід Коллар, у головних ролях: Денні Фезенфельд, Донте Періс.

Прем’єра в Україні 3 березня.

 

Джерело: VLGFILM Ukraine

Читайте також:

Новини

Слов’янська міфологія та загроза екокатастрофи: новий анімаційний мультфільм “Роббі”

Українська анімація підкорює глядачів по всьому світу. На черзі — “Роббі” — повнометражний анімаційний мультфільм, який розповідає про загрозу екологічної катастрофи на тлі пригод маленького бішон-фрізе на міфічному острові Вирій. Яким він буде?

21.11.2021
об 14:57

Анімація

У Києві відбулася зіркова презентація мультфільму "Співай 2"

Відбулася прем’єра анімаційної комедії «Співай-2». Мультфільм розповідає про невгамовну коалу на ім'я Бастер Мун, та його друзів, які вирушають у нову музичну пригоду. Як і в першій частині, роль Бастера Муна дублював ведучий 1+1 Юрій Горбунов. Герой Горбунова - мріє зробити фантастичне шоу «Космічніше за космос» з вражаючими пісенними та танцювальними номерами. Як це вийшло у Юрія Горбунова-Бастера Муна, побачимо у кінотеатрах.

24.12.2021
об 15:04

Анімація

Український трейлер нового мультфільму про Попелюшку

Зла чаклунка вдалася до темної магії та перетворила принца Алекса на мишу. Врятувати принца допоможе чарівне зілля. Щоб знайти його, Попелюшка та її вірні друзі вирушили в мандрівку, яка обіцяє багато пригод і випробувань. Ця подорож допоможе відважним героям зрозуміти, що найкращі ліки – це справжня дружба.

08.02.2022
об 11:27