Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Крижана країна» Ісландія розморожує кіновиробництво

15.05.2020
об 13:03

Батьківщина Одіна, Фреї й Тора завжди приваблювала виробників кіно своїми краєвидами. І ось нарешті кіновиробництво в країні розморозилось – Ісландія знову приймає знімальні групи з усього світу.

 

Наразі влада країни вимагає проходження двотижневого карантину, але з 15 червня буде достатньо після прибуття пройти тестування. Це дозволить уникнути ізоляції. Усі інші вимоги до знімальних груп, як-то: соціальне дистанціювання на два метри й заборона на зібрання кількістю більше ніж 50 людей – залишаються в силі.

Нагадаємо, що в Ісландії знято, зокрема, такі популярні стрічки, як: «Чорне дзеркало», «Гра престолів», «Інтерстеллар», «Прометей», «Таємне життя Волтера Мітті», «Бетмен: початок», «Облівіон» і «Джеймс Бонд: Помри, але не зараз» та «Джеймс Бонд: Вид на вбивство».

Джерело: Variety

Читайте також:

Новини

У Південній Кореї в кінотеатрах працюють роботи й автомати

Південнокорейська мережа кінотеатрів CJ-CGV потурбувалася про своїх відвідувачів, які через побоювання заразитися коронавірусом бажають максимально обмежити спілкування з працівниками кінотеатрів. Для того щоб задовольнити таке бажання, зали в районі YOідо переведені на повністю безконтактний режим роботи: замість співробітників тепер тут працюють роботи зі штучним інтелектом, квитки можна придбати в автоматичних касах, а їжу та напої – у спеціальних автоматах і через мобільний додаток. І все це без жодного контакту з людиною.

13.05.2020
об 15:56

Новини

Кінотеатри чекають, але чи готові глядачі?

Опитування серед пересічних американців, чи готові вони найближчим часом відвідати кінотеатр і за яких умов, провела дослідницька компанія Screen Engine / ASI.

14.05.2020
об 18:40