Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Критики поділились думками щодо «Тенета»

25.08.2020
об 13:38

Фантастичний трилер «Тенет» Крістофера Нолана отримав рейтинг від західних кінокритиків. На їх думку довге очікування прем’єри стрічки було того варте, та між тим, не слід покладати великі сподівання на те, що ви запам’ятаєте цей фільм надовго. Чому саме – відповідь у відгуках критиків.

За статистикою порталу Rotten Tomatoes рейтинг «Тенету», складений на основі більш як тридцяти відгуків склав 88%. Свої думки висловили кінокритики, які побачили картину.

«В цілому фільм холодно-інтелектуальний – ним дуже легко захопитись, хоча б тому що стрічка багата на зухвалість та оригінальність. Однак не можливо полюбити, бо йому бракує певної людяності», - написала критик The Hollywood Reporter ЛЕСЛІ ФЕЛПЕРІН.

«Великі фільми завжди, в певному сенсі, подорожують у часі - живуть з тобою вже після заключних титрів, переносяться в майбутнє. З «Тенетом» 150 хвилин проходять швидко, але фільм покинув мою голову перш, ніж я зняв маску для обличчя», - зазначив ДЕННІ ЛІ з видання Financial Times.

«Світ більш ніж готовий до нових приголомшливих  блокбастерів. Дуже шкода, що «Тенет» не є таким», - написала КЕТРІН ШОРД з The Guardian.

«Врешті-решт, «Тенет» не є одним з найкращих фільмів Нолана. Проте після того, як я подивлюся його ще чотири або п'ять разів, можливо, я зміню свою думку», - сказав автор The Wrap НІКОЛАС БАРБЕР .

 

Джерело: Rotten Tomatoes

Читайте також:

Новини

Прем’єра «Тенета» влітку може не відбутися

Днями аналітик компанії MKM Partners Ерік Хендлер зробив не втішний прогноз для американського кінопрокату.

14.07.2020
об 14:25

Новини

У США скасували серпневий реліз «Тенета»

Студія Warner Bros. офіційно заявила про скасування прем'єри «Тенета» в США, яка мала відбутися 12 серпня. Нової дати релізу наразі немає.

21.07.2020
об 11:35

Новини

Прем’єра «Тенета» може таки відбутись у серпні

Стрічку планують показати у країнах Європи. Офіційної дати релізу в США нині ще немає. Раніше творці стрічки планували випустити реліз одночасно на всіх ринках світу, але зараз таку ідея неможливо втілити в життя.

27.07.2020
об 12:18