Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Крістофер Нолан: «Студії зробили неправильні висновки з нашого релізу»

04.11.2020
об 14:36

Всупереч думці студії кіновиробника режисер наукового екшну «Тенет» вважає, що реліз його фільму мав успіх.

Нещодавно Крістофер Нолан зустрівся з кореспондентом Los Angeles Times і в інтерв’ю висловив свою думку щодо бокс-офісу фільму «Тенет», який не виправдав очікувань студії кіновиробника. Адже Warner Bros. очікувала від «Тенету» прибутку щонайменше у 400 млн долларів, адже витратила на його реалізацію 200 млн доларів – без урахувань витрат на маркетинг.

«Warner Bros. випустила «Тенет», і я радий, що він зібрав майже 350 млн доларів. Однак я переймаюся тим, що студії зробили неправильні висновки з нашого релізу. Замість того, щоб побачити, де фільм спрацював добре і як він може принести їм необхідний рівень пибутку, вони звертають увагу лише на те, де він не виправдав докоронавірусних очікувань.  Крім того, вони стали використовувати наш досвід, як привід для того, щоб кінотеатри зазнали ще більших збитки через пандемію замість того, щоб вступити в гру і адаптуватися до нових умов. Іншими словами, відновити наш бізнес», - заявив Крістофер Нолан.

Також він додав, що відвідування кінотеатрів все ще залишається довгостроковою перспективою, але наразі необхідно адаптувати до нових реалій. На даний момент студія готує до прокату «Чудо-жінку: 1984» і нині ще перенесла реліз на наступний рік на відміну від інших своїх проєктів. Однією з причин відтерміновувань релізів послугували якраз невиправдані очікування від «Тенету».

 

Джерело: Los Angeles Times

Читайте також:

Новини

В останній вікенд літа українці ходили на сеанси «Тенета»

Глядач повертається до кінотеатрів, і це не може не тішити. Незважаючі на обмеження адаптивного карантину, фільм Крістофера Нолана «Тенет» стартував з найкращим результатом в кар'єрі режисера в кінопрокаті України. Цей трилер зібрав удвічі більше, ніж всі інші фільми в попередній вікенд.

03.09.2020
об 11:37

Новини

«Мулан» чи «Тенет»: який фільм стартував краще?

Фільм студії Walt DIsney «Мулан», представлений в Північній Америці за допомогою потокового сервісу Disney +, стартував краще, ніж фантастичний бойовик «Тенет». Тільки за перший вікенд картина заробила 33,5 мільйона доларів – про це говорить статистика Screen Rant. А ось «Тенет» не зміг зібрати більше 20 мільйонів доларів.

11.09.2020
об 11:43

Новини

Стали відомі касові збори «Мулан» та «Тенет» у Китаї

Стрічки не виправдали очікування творців та студій, а також мали мало часу на якісну промоцію в Піднебесній.

14.09.2020
об 14:18

Новини

Невдачі «Тенет» відтермінували дати багатьох прем’єр

Будь-яка інформація, що стосується остаточних результатів кінопрокату фільму «Тенет», зараз йде виключно від студії Warner Bros.  Коли фантастичний екшн-трилер виходив на великі екрани, всі прекрасно розуміли, на який серйозний ризик йде кіностудія, випускаючи 200-мільйонний блокбастер під час пандемії. У неділю, після довгої мовчанки, попередні офіційні цифри щодо бокс-офісу все ж надійшли.

14.09.2020
об 17:02

Новини

«Тенет» не виправдав очікувань Warner Bros.

Студія терпить збитки, а ще керівництво тепер не впевнене, чи варто у 2020 році випускати ще одну картину власного виробництва – «Диво-жінка 1984».

23.10.2020
об 13:28