Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Крістофер Нолан: «При виробництві «Тенета» розбити справжній Боїнг 747 було дешевше, ніж використовувати CG»

27.05.2020
об 16:47
Крістофер Нолан: «При виробництві «Тенета» розбити справжній Боїнг 747 було дешевше, ніж використовувати CG»

Майбутній шпигунський трилер Крістофера Нолана «Тенет» обіцяє бути справді кінематографічним видовищем. І це майже все, що ми про нього знаємо. Екшн,  багатий на спецефекти, на преслідування на воді й на суші, багато бійок і стрілянини та надзвичайних здібностей. Але є одна річ, яка викликає здивування – виявилося, що  для сцени з літаком його краще придбати, ніж використовувати спецефекти комп’ютерної графіки, пише TotalFilm.

«Я планував це робити за допомогою мініатюр і сценографій, комбінації візуальних ефектів та всього іншого», – розповідає Нолан TF.

Однак, розвідуючи місця у Вікторвіллі, штат Каліфорнія, команда виявила цілий масив старих літаків – аеропорт міста є одним з найбільших у світі центрів з їх утилізації.

«Ми почали підраховувати... Стало очевидно, що насправді було б ефективніше придбати реальний об’єкт реального розміру й виконати цю сцену по-справжньому на камеру, а не будувати мініатюри або йти шляхом використання CG».

Кадр з фільму «Тенет»

Це можна назвати швидким придбанням.

«Про це дивно говорити – я думаю, якась імпульсна покупка, – каже Нолан. – Але ми це зробили, і воно спрацювало дуже добре. Разом зі Скоттом Фішером, нашим керівником спецефектів, і Натаном Кроулі, дизайнером виробництва, роздумували, як зняти цю велику сцену на камеру. І бути частиною цього було дуже захоплююче».

Кадр з фільму «Тенет»

Роберт Паттінсон також згадує:

«Важко подумати, що існує реальність, де ви знімаєте сцену зі справжнім 747! Це так сміливо, до смішного ... Я пам'ятаю, коли ми це знімали, я думав: «Скільки разів це взагалі буде відбуватися у фільмі?!»

Прем’єра «Тенета» планується в кінотеатрах 17 липня 2020 року.

Джерело: Gamesradar.com

 

Читайте також:

$2,5 мільйони – відповідь Кіноакадемії світовій пандемії
Новини

$2,5 мільйони – відповідь Кіноакадемії світовій пандемії

Глобальна криза, що боляче зачепила світовий кінематограф, поки що не вщухає. І тому Академія кінематографічних мистецтв і наук вважає за необхідне підтримати кінематографічну спільноту й оголосила про отримання грантів FilmCraft і FilmWatch на 2020 рік. Загалом $2,5 було виділено 96 організаціям, включаючи одержувачів додаткових грантів, оголошених у минулому місяці у відповідь на пандемію COVID-19. Розмір грантів варіюється від 5000 до 200 000 доларів.

15.05.2020
об 16:19

Новини

Японський кінопрокат у квітні впав майже на 100%

В порівнянні з минулим роком, касові збори склали $ 6,4 млн (688,24 млн ієн), а це на 96,3% менше, ніж торік. І це найгірші показники за всю історію японського кінопрокату.

26.05.2020
об 12:49