Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Крихка памꞌять» та «Щоденник нареченої Христа» представлять форумі WEMW

17.01.2022
об 14:38

Дві українські документальні стрічки, – "Щоденник нареченої Христа" Марти Смеречинської та "Крихка пам’ять" Ігоря Іванька, – будуть представлені на форумі WEMW в італійському Трієсті. Фільми візьмуть участь у програмі Last Stop Trieste від індустріальної платформи When East Meets West, що пройде з 24 до 28 січня в межах Trieste Film Festival.

Цього року майданчик буде працювати в гібридному форматі, а сама програма буде проходити за участю режисерів, продюсерів фільмів та представників кіноіндустрії з обмеженням до 100 людей, присутніх фізично.

У стрічці "Щоденник нареченої Христа" режисерка картини Марта Смеречинська дивиться в очі своїм страхам й занурюється в реальність своєї сестри Насті, греко-католицької черниці, в монастирі Наречених Христа на Західній Україні, щоб заново пізнати світ, у якому вони обидві зросли. Режисерка прагне знайти відповідь на питання, чому молоді дівчата вирішують наслідувати багатовікову церкву, обравши шлях черниць.

Разом із Мартою Смеречинською над фільмом працювали операторка-постановниця Соня Герасимова, режисерка монтажу Ксенія Широкова, звукорежисерка Карина Режевська, композитор Микита Моісеєв. Консультантом з монтажу став Кутайба Бархамджі, відомий за роботою у фільмах Still Recording (2018) режисерів Гіаф Айнб та Саід Аль Батал, за який Кутайба отримав нагороду за найкращий монтаж Венеціанського кінофестивалю, та Little Palestine (2021) режисера Абдулла Аль-Хатіб.

Виробник фільму – DGTL RLGN за підтримки Держкіно. Продюсери – Віталій Шереметьєв та Наталія Лібет.

Фільм «Крихка пам‘ять» – історія від молодого кінооператора Ігоря Іванько, який випадково знаходить пошкоджений фото-архів свого діда – відомого радянського та українського кінооператора Леоніда Бурлаки. Ігор має дізнатися ким був й про що мріяв його дід, допоки хвороба Альцгеймера не відбере у Леоніда можливість впізнавати онука.

Режисер та оператор: Ігор Іванько. Креативний продюсер: Марія Пономарьова. Продюсер: Олександра Братищенко. Другий оператор: Ілля Єгоров. Звукорежисери: Андрій Рогачов, Каріна Режевська.

Виробництво: творче об'єднання кінодокументалістів #BABYLON'13 та BURLAKA FILMS. Партнер проєкту: Довженко-Центр. Фільм створюється за підтримки УКФ та Державного агентства України з питань кіно.

 

Джерело: Державного агентства України з питань кіно

Читайте також:

Інтерв'ю

Ксенія Бугрімова: «Я хочу, щоб жінок оцінювали за професійними якостями»

Влітку в Україні презентована Асоціація жінок у кіно- та медіа індустрії (Ukraine Female Film Industry – UFFI). Про виклики, які постають перед об’єднанням, стратегію та майбутні плани, а також про «скляну стелю» в кар’єрі жінок VGL cinema поговорив зі співзасновницею асоціації, режисеркою, продюсеркою та шоуранеркою Ксенією Бугрімовою.

12.01.2022
об 12:42

Новини

“Кава з кардамоном”: серіал став доступним для вільного перегляду

Багатогранність сюжету створює інтригу з першої секунди. Голлівудський рівень зйомки, різноплановість акторів, нові сюжетні лінії та вишукані вбрання героїв нікого не залишать байдужим.

16.01.2022
об 16:10