Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Крихка пам'ять»: світова прем’єра українського фільму у Кракові

22.04.2022
об 13:12

Світова прем’єра документального фільму Ігоря Іванька "Крихка пам‘ять" відбудеться у міжнародному конкурсі 62-го Краківського кінофестивалю. Крім цього, завдяки підтримці та на запрошення колег з Краківського кінофестивалю в Кракові, в знаковому кінотеатрі "Kino Kijów", пройдуть покази новітніх українських документальних фільмів, які цього року включені до програми DOCU/УКРАЇНА фестивалю Docudays UA.

62-й Краківський кінофестиваль пройде офлайн з 29 травня до 5 червня та онлайн з 3 до 12 червня.

Фільм «Крихка пам’ять» розповідає біографічний сюжет. На дачі під Одесою автор фільму знаходить старий фотоархів свого діда – українського оператора Леоніда Бурлаки. Через ці фотографії та кадри, зняті його дідом протягом кількох десятиліть, документальний фільм намагається врятувати його життя від забуття.

Видатний український кінооператор Леонід Бурлака, що працював на Одеській кіностудії з середини 60-х, раптово почав втрачати пам’ять через хворобу Альцгеймера. У цей самий час його онук Ігор, також кінооператор, знайшов закинуту і суттєво пошкоджену частину дідового фотоархіву: знімки, які дід зробив як молодий оператор, що тільки починає будувати свою кар’єру в часи хрущовської Відлиги. Зрозумівши, що майже нічого не знає про свого діда, Ігор починає пошук всього, що хоча б трохи проливало світло на Леоніда та його шлях. Ігор переосмислює вплив радянської кіноіндустрії на його сім’ю та на країну в цілому й знаходить ті ниточки, що поєднують його з дідом.

Режисер – Ігор Іванько, автори сценарію – Ігор Іванько та Марія Пономарьова, оператори – Леонід Бурлака, Ігор Іванько, Ілля Єгоров, режисер монтажу – Ігор Косенко, звукорежисер – Каріна Режевська, композитори – Микита Моісеєв та Marec Piacek. Продюсери – Олександра Братищенко, Марія Пономарьова, Ігор Іванько, співпродюсер – Петер Керекес.

 

Джерело: Docudays UA

Читайте також:

Новини

Держкіно просить не допускати російські фільми до участі у Каннському кінофестивалі

Голова Держаного агентства з питань кіно України – Марина Кудерчук звернулася до очільника Каннського кінофестивалю П'єра Лескюра із відповідним проханням.

18.04.2022
об 11:12

Новини

CinemAid Ukraine Charity Film Marathon прямує до Африки

До кіномарафону на підтримку України CinemAid Ukraine Charity Film Marathon долучається Кенія. 28 квітня, в Найробі, в кінотеатрі "Anga diamond cinema" відбудуться покази повнометражної стрічки Михайла Іллєнка "Толока" та короткометражних фільмів "Дякую" Максима Люкова і "На своїй землі" Олександра Кирієнка.

21.04.2022
об 16:26