Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Крихітка зомбі» виходить в український прокат

03.08.2020
об 19:09

З 6 серпня в кінотеатрах України в обмеженому прокаті з’явиться містичний трилер Бертрана Бонелло з програми Каннського кінофестивалю.

Фільм розповідає про юну Меліссу, яка переїхала до Парижу і робить все можливе, аби справити враження на нових однокласниць. Школярка розповідає їм страшну історію про свого дідуся, який став справжнім зомбі. Чи то фантазія, чи реальність оживляє гаїтянина Клервіуса Нарциса і відкриває йому двері паризької школи. Віднині там панують стародавні окультні духи, чинити опір яким підлітки вже не в змозі.

«Крихітка зомбі» – це одночасно переосмислення горору на кшталт «Я гуляла із зомбі» та молодіжних стрічок штибу культової комедії «Клуб Сніданок». Зомбі вже давно стали частиною сучасної поп-культури, а фільм Бертрана Бонелло – доволі незвична спроба дослідження цього феномена через повернення до його витоків, через чергове дослідження колоніальних питань, які не втрачають своєї актуальності дотепер. На прикладі однієї приватної школи та її старанних учениць Бонелло показує, як західна культура вбирає в себе частинки маленьких культур, втрачаючи власну історію та власні свободи», – коментує стрічку куратор Київського тижня критики СТАНІСЛАВ БИТЮЦЬКИЙ.

Світова прем'єра «Крихітки зомбі» відбулася у «Двотижневику режисерів», що йшла паралельно з програмою Каннського кінофестивалю.

«Звернення до політики, етнографії та елементів підліткової мелодрами перетворюють фільм жахів на дослідження різних тем: колоніалізму, революції, лібералізму, сексуальності», – так після прем’єри писали про фільм Screen Daily.

В Україні фільм Бертрана Бонелло було обрано у якості фільму відкриття 3-го щорічного Київського тижня критики, що проходив у жовтні 2019 року.

 

Джерело: пресслужба Артхаус Трафік

Читайте також:

Новини

Міжнародне співробництво: Зйомки кіно та серіалів на партнерських засадах

Сьогодні на Facebook-сторінці онлайн платформи DzygaMDB відбудеться прямий ефір із виконавчою продюсеркою Radioaktive Film та Головою Асоціації кіноіндустрії України Євгенією Яцутою. Під час прямого ефіру фахівчиня, яка реалізовувала кампанії для світових брендів розповість про досвід роботи з іноземними партнерами.

30.07.2020
об 14:25