Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Креативна Україна»: Модуль про кіновиробництво

25.09.2021
об 10:22

У межах V-го міжнародного форуму «Креативна Україна» відбувся секторальний модуль з кіновиробництва.

 

23-24 вересня у Києві проходив V щорічний міжнародний форум «Креативна Україна». Захід організований Міністерством культури та інформаційної політики України за підтримки програм USAID «Конкурентоспроможна економіка України» і «Трансформація комунікацій».

У межах заходу відбувся секторальний модуль, присвячений кіновиробництву під кураторством бізнес-радника, керівника кіно- та креативного напряму програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» Романа Ясмоницького.

У модулі взяли участь директор програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» Девід Андерсон; СЕО Star Media Ukraine Ольга Пантелеймонова; CEO FILM.UA Group, виконавча директорка Української кіноасоціації Вікторія Ярмощук; керівниця міжнародних проєктів Української кіноасоціації Анна Волкова; Асоціація локейшн-менеджерів України Володимир Свеженцев; американський локейшн-менеджер голлівудських фільмів («Стартрек», «Зоряні війни», «Трансформери»), засновник Гільдії локейшн менеджерів в Америці Скот Трімбл; партнерка, продюсерка «Сарке Студіо» Алла Бєлая; співвласниця, партнерка та виконавча продюсерка of Radioaktivefilm Євгенія Яцута; американський режисер, сценарист, продюсер, викладач Стенфордської вищої школи бізнесу Біл Ґутентаґ; продюсер, Forecast Pictures, Apple Tree Vision Жан-Шарль Леві.

Під час зустрічі учасники обговорили виробництво міжнародних кінопроєктів і законодавчі зміни для розвитку кіногалузі, зокрема вдосконалення системи кеш-рібейтів та роль локейшн-менеджерів у залученні нових кінопроєктів до України.

Які ідеї вдалося обговорити можна дізнатися, подивившись запис трансляції:

 

Джерело: «Креативна Україна»

Читайте також:

Новини

Платформа онлайн-телебачення навчатиме українців цифрової грамотності

Київстар ТБ та Міністерство цифрової трансформації України підписали меморандум про співпрацю. У документі зафіксовано намір про поширення цифрової та мобільної грамотності серед населення завдяки консолідації зусиль.

21.09.2021
об 15:21

Новини

В Україні проведуть перший Форум сценаристів

Стрімкий розвиток медіаіндустрії диктує нові вимоги як до контента, так і до роботи сценаристів. Взаємодію найважливіших ланок виробничого процесу та зміни, які відбуваються у сучасній індустрії кіно та телебачення, обговорять на першому Форумі сценаристів, який відбудеться у Києві 2 листопада. Захід організовує кінокомпанія Star Media разом з Українською телевізійною академією та Гільдією сценаристів.

21.09.2021
об 17:31

Новини

Соціально вагомий контент – його успіх та значення для суспільства.

14 та 15 вересня, в межах офіційної програми 11-го міжнародного форуму KYIV MEDIA WEEK 2021, відбулося дві секції, присвячені створенню та дистриб'юції аудіовізуальних творів, наповнених важливими для суспільства сенсами. Обидві події були підготовлені за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

23.09.2021
об 16:44

Статті

KYIV MEDIA WEEK 2021 у фактах і цифрах

Міжнародний форум KYIV MEDIA WEEK протягом одинадцяти років об’єднує у Києві представників медіабізнесу з усього світу, щоб обговорити нагальні питання індустрії, поділитися новими ідеями та планами на майбутнє.

24.09.2021
об 10:29