Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Креативна Європа»: 30 років підтримки європейської кіно- та аудіовізуальної індустрії

28.01.2021
об 18:29

З нагоди святкування 30-річного ювілею підпрограми «МЕДІА», Європейська Комісія запустила комунікаційну кампанію під хештегом #WeAllLoveStories, яка триватиме протягом 2021 року. Після запуску підпрограми «МЕДІА» 2021-2027, на сайті wealllovestories.eu публікуватимуться надихаючі історії успіху.

Уподовж 30 років підпрограма «МЕДІА», яка з 2014 року реалізується в рамках програми ЄС «Креативна Європа», підтримує європейський аудіовізуальний сектор та робить все для того, щоб європейські історії успіху оживали. Починаючи з 1991 року, підпрограмою було інвестовано понад 2,6 млрд. євро у кіно- та аудіовізуальні індустрії для підтримки розвитку, промоції та розповсюдження європейських робіт у Європі та за її межами. Україна також входить до цієї підпрограми та наші заявники можуть напряму подаватись на ряд грантових конкурсів, та бути партнерами в інших.

 

Нагадаємо, підпрограма «МЕДІА» допомагає виготовляти та поширювати контент з європейським та міжнародним потенціалом для розповсюдження у Європі та по всьому світу. Фінансування надається на підтримку аудіовізуальних творів, включаючи фільми, серіали, документальні фільми, відеоігри та імерсивний контент. Крім того, програма окремо підтримує кінотеатри, фестивалі, європейські VOD-платформи та кіноринки. Також вона сприяє розвитку європейських талантів за допомогою навчальних програм, розвитку аудиторії та кіноосвіти.

 

Серед підтриманих підпрограмою є такі фільми:

«Життя прекрасне» (1997),

«Амелі» (2001),

«Меланхолія» (2011),

«Велика краса» (2013),

«Пригоди Паддінгтона» (2014),

мультфільм «Маленький принц» (2015),

«Фаворитка» (2018),

«Біль та слава» (2019),

«Ще по одній» (2020) та дуже багато інших.

 

Також був підтриманий ряд копродукційних проєктів за участі України:

«Майдан» (2014),

«Українські шерифи» (2016),

«Іній» (2017),

«Межа» (2017),

«Гірська жінка на війні»,

«Донбас» (2018),

«Пофарбоване пташеня»,

«Ціна правди» (2019),

«Земля блакитна, ніби апельсин» (2020) та інші.

 

Окрім того, Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» (2019) та Одеський міжнародний кінофестиваль (2020) вже також отримували підтримку за цією підпрограмою.

У грудні минулого року Європейський парламент та країни-члени ЄС прийняли нову робочу програму «Креативної Європи» на 2021-2027 роки. Раніше того ж місяця Комісія прийняла План дій для кіно- та аудіовізуального сектору на підтримку його відновлення та трансформації, щоб дати можливість індустрії масштабуватися та давати аудиторії більш широкий вибір аудіовізуальної продукції. Ці сектори особливо постраждали від коронавірусної кризи, однак мають важливе значення для демократії, культурного різноманіття Європи та цифрової автономії.

 

Джерело: Пресслужба «Креативна Європа»

Читайте також:

Новини

Скоро в кіно: Тривожні таємниці в трилері «Дрібниці»

Напочатку лютого в українських кінотеатрах розпочнеться прокат детективного трилера «Дрібниці» від студій Warner Bros. Pictures та A GRAN VIA Production.

14.01.2021
об 11:15

Новини

Star Media – 2020: Нові виклики та перемоги

Одна з найбільших кінокомпаній Східної Європи підбиває підсумки 2020 року. Star Media розповіла про співпрацю з Netflix, рейтинги найкращих серіалів, зростання монетизації контенту на ютубі, перемоги на пітчингах, вплив карантину та плани на 2021 рік.

15.01.2021
об 12:45

Інтерв'ю

Зірковий детокс: Тренди здоров'я

Різноманіття – сновний тренд останнього десятиріччя, і кінематограф - найкращий відбиток цієї тенденції.Однотипні персонажі більше не в моді - ми бачимо на екранах дуже різних людей. Стандарти краси змінюються вслід за нашим світоглядом, жорсткі дієти відходять у минуле - у тренді здоровий спосіб життя. Голлівудські зірки знають про це з власного досвіду: міцне здоров'я дозволяє не тільки зберегти гарний вигляд, але й витримувати навантаження під час складного знімального процесу. Серед них багато прихильників детокс-програм - методики, що виводить з організму шкідливі токсини. Її дотримуються голлівудські красуні Блейк Лавлі, Сальма Гаєк, Гвінет Пелтроу, Енн Гетуей. Про те, що таке детокс та які продукти корисно вживати, щоб очистити організм від шкідливих речовин, VGL Сinema поговорив з Олексієм Башкірцевим, Головним лікарем Edem Resort Medical & SPA, кандидатом медичних наук, академіком європейської академії природничих наук, міжнародним експертом з питань Anti-age медицини та членом наглядової ради представництва університету Singularityu Kyiv у сфері експоненційної медицини.

17.01.2021
об 15:53

Статті

КіноКалендар: Легендарний фільм Волта Діснея «101 далматинець» відзначає 60-річний ювілей

25 січня 1961 року відбулася прем'єра мультфільму «101 далматинець», знятого за мотивами однойменного роману письменниці Доді Сміт. Зараз цей 17-й повнометражний фільм студії Walt Disney Pictures вважається визнаною класикою мультиплікаційного кіно, хоча сам Дісней довго сумнівався, починати над ним роботу чи ні.

25.01.2021
об 11:10