Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Креативна документалістика: Прийом заявок на IDFA 2020

13.10.2020
об 13:45

Docudays UA другий рік поспіль організовує українську делегацію на головний європейський фестиваль документального кіно в Амстердамі. До участі на IDFA запрошуються повнометражні проєкти в жанрі креативної документалістики, що перебувають на різних стадіях виробництва. Серед усіх поданих заявок оберуть лише 5 проєктів.

 

IDFA є головним місцем зустрічі для широкого кола людей з усього світу, що створюють документальне кіно. Щороку фестиваль відвідують понад три тисячі представників та представниць індустрії, а цієї осені їх очікують ще більше. Масштабна програма фестивалю, у першу чергу, націлена на підтримку кінопроєктів на різних стадіях виробництва. Тому серед численних подій важливе місце займають презентації національних делегацій. Цьогоріч 33-й IDFA відбудеться з 18 по 29 листопада 2020 року в гібридному форматі: кінопокази пройдуть у залах, а професійні секції повністю перенесено в онлайн.

Участь в українській делегації - це можливість представити свій проєкт у межах спеціальної події. Після зустрічі кожен проєкт зможе долучитися до індивідуальних обговорень з міжнародними експерт(к)ами, серед яких: відбірники/-ці фестивалів, сейлз-агент(к)и, дистриб’ютори, продюсер(к)и. На кожен відібраний проєкт передбачено одну фестивальну акредитацію. Таким чином, учасник отримує можливість дивитися кінопрограму фестивалю та доступ до всіх індустрійних подій: воркшопів, дискусій, презентацій інших делегацій, Producers Network. Також для обраних проєктів Docudays UA надасть промо-підтримку та консультаційну допомогу до та під час IDFA 2020.

Присутність української делегації на головному форумі документального кіно в Європі поступово стає гарною традицією. Уже вдруге Docudays UA створює можливості для українських авторів та авторок представити свої проєкти міжнародній професійній спільноті. У 2019-му представництво на IDFA, а також на Marché du Film в Каннах цієї весни стали можливими завдяки підтримці Державного агентства України з питань кіно та Українського інституту.

Дедлайн для подання заявки: 16 жовтня 2020 року.

 

Джерело: Песслужба Docudays UA

Читайте також:

Новини

Незабаром у кіно прем’єра стрічки «Юкі» про українців у NHL

Фільм «Юкі» розповідає історії видатних хокеїстів українського походження, які формували найвідомішу в світі хокейну лігу NHL. Фільм документальний і має символічну назву.

06.10.2020
об 18:22

Новини

Незабаром в Україні презентують стрічку «Мати Апостолів»

Фільм, що розповідає про жахи війни через емоції та біль матерів, на широкий екран вийде у перший місяць зими.

12.10.2020
об 13:58

Новини

Перша українська конференція кінокомісій

Можливості кінокомісій та їх вплив на розвиток галузі виробництва фільмів обговорили під час першої в Україні конференції, що присвячена цим експертам. Захід проходив в онлайн-офлайн форматі.

13.10.2020
об 12:47

Новини

Розпочато п’ятий конкурс дитячих проєктів Чілдрен Кінофест

Відкрито прийом заявок на участь у конкурсі. Мінімальний вік учасника – 7 років, максимальна тривалість проєкта – 8 хвилин. Ім’я переможця оголосять 6 червня 2021 року.

12.10.2020
об 15:57