Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Краудфандінгова кампанія: Різдвяні дива від Team Bond або реліз «Не час помирати» до кінця року

01.11.2020
об 18:57

Компанія Metro-Goldwyn-Mayer заперечувала інформацію міжнародних ЗМІ стосовно своїх перемовин зі стрімінговими сервісами Netflix і Apple, однак Team Bond підтримують краудфандінгову кампанію від GoFundMe. Навіть обіцяють трохи див для дітей на Різдво.

 

 

Фільм про Джеймса Бонда, як стало відомо наприкінці жовтня, намагалися придбати Netflix і Apple, однак вартість прав на стрічку «Не час помирати» виявилась надто високою для онлайн-кінотеатрів двох найпопулярніших стрімінгових сервісів. Після того, як у ЗМІ просочилася інформація щодо ціни питання угоди на GoFundMe з'явилася краудфандінгова кампанія, мета якої - придбати права на фільм у MGM, щоб глядачі змогли подивитися його до Різдва. Якщо потокові сервіси мали змогу придбати 25-й фільм бондіани за  600 млн доларів, то меценати-глядачі можуть викупити права на показ до Різдва за 607 млн ​​фунтів стерлінгів, що дорівнює близько 781 млн доларів, тобто у Team Bond з’явилася можливість заробити 181 млн доларів.

 

«Дякуємо всім, хто до цього часу зробив пожертву та виявив нам любов у соціальних мережах. Ми хотіли би повідомити вас, що поговорили з нашим бухгалтером, який спочатку вважав, що придбання фільму коштуватиме 607 мільйонів фунтів стерлінгів, виявляється, це 607 мільйонів доларів. Таким чином, якщо ми досягнемо поставленої мети у 607 мільйонів фунтів стерлінгів, у нас точно залишаться гроші, щоб здійснити святкові дива. Ми вирішили підтримати британські благодійні організації The Trussell Trust та Fareshare, також хочемо почути пропозиції від наших міжнародних друзів щодо благодійних організацій, які роблять дивовижну роботу, щоб прогодувати дітей, які цього потребують, тому сміливо зв’язуйтесь, якщо у вас є пропозиції», - прокоментували краудфандінгову кампанію TEAM BOND.

 

За 6 днів ініціативу підтримало 75 людей, які задонатили ідею, станом на 18:00 1 листопада,  на 770 фунтів стерлінгів. Найчастіше добровольці готові вкласти 10 фунтів стерлінгів, декілька людей перерахували 30 фунтів стерлінгів і поки що це найбільша сума, яку готові віддати глядачі, аби подивитися новий фільм про Джеймса Бонда ще у 2020 році.

 

 

Навіть серед тих людей, хто вже фінансово підтримав ініціативу є скептики, які слабо вірять в ідею. У залишених коментарях можна знайти такі дописи користувачів: 

  • «Навіть якщо ми не досягнемо мети, гроші підуть на добру справу»;
  • «Я вірю, що зібрані гроші підуть на поважну справу, якщо (малоймовірно) мету не досягнемо. Тож розглядайте це більше, як акт підтримки»;
  • «Фільм про Бонда або нагодувати голодних дітей. Я вболіваю за будь-який варіант»;
  • «Або ми отримаємо Бонда, або допоможемо підтримати дітей на Різдво - це перемога»
  • «Нам потрібен Бонд, щоб врятувати світ якомога швидше, бажано в 2020 році!».

 

Успіх кампанії може стати прецедентом у кіноіндустрії, зробивши її більш демократичною та змінивши роль глядача, перетворивши його на мецената.

 

Джерело: GoFundMe; The Guardian; Variety

Читайте також:

Новини

Деніел Крейнг розповів, чому знову вирішив грати Бонда

Під час участі в шоу The Tonight Show Starring Jimmy Fallon актор Деніел Крейг пригадав, як дізнався, що буде грати Джеймса Бонда, коли вперше в житті спробував Мартіні та чому знову вирішив зіграти шпигуна у «Не час помирати», хоча раніше заявляв, що втомився від Бонда.

08.10.2020
об 15:37

Новини

Чому саме Біллі Айліш виконує санундтрек до стрічки про Джейсма Бонда

Творці стрічки про Джеймса Бонда «Не час помирати» розповіли, чому та хто саме запросив Біллі Айліш виконати головну музичну тему фільму. Також привідкрили завісу таємниці, кого довелось вмовляти, аби співачка таки взяла участь у проєкті.

15.10.2020
об 14:54

Новини

Як виглядає відновлене авто Джеймса Бонда

Механіки відновили легендарний Aston Martin DB Mark III, на якому у перших фільмах їздив Джеймс Бонд. Нині така машина коштує півмільйона доларів. Побачити це авто можна у стрічці «Голдфінгер».

19.10.2020
об 18:18

Новини

Тисячі галонів Coca-Cola використали під час фільмування стрічки про Бонда

Одну з найвидовищніших сцен з каскадерам у фільмі «Не час помирати» знімали, використавши 8,4 тисяч галонів солодкого напою.

20.10.2020
об 19:08