Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Кожен може взяти участь у фільмі Рідлі Скотта

25.07.2020
об 12:12

Відеосервіс YouTube та режисер Рідлі Скотт запустили спільний проєкт, де виступити в ролі актора може кожен. Є шанс, що саме ваша робота потрапить до відеофільму, який покажуть на фестивалі «Санденс» у 2021 році.

 

 

Майбктный фільм розповідатиме про один день на Землі й матиме назву «Життя за один день». Стати учасником може буть-хто. Головне – дотримуватись декількох правил. Фільмувати своє життя потрібно лише протягом одного дня і необмінно це має бути – 25 липня 2020 року. В якості «події», про яку розповідає та показує актор – може бути будь-що – від звичних справ до святкування Дня народження чи переїзду в інше місто, або можна просто розповісти про те, як пандемія вплинула на життя – особисте, міста чи країни. Також потрібно буде, щоб у момент зйомок не лунала музика та в кадр не потрапляли товарні знаки. Хронометраж відео визначає сам автор. Також, якщо у кадрі присутні сторонні люди, треба взяти у них письмовий дозвіл згоди на запис з їхньою участю. Саме відео треба відзняти у горизонтальному форматі, без використання різноманітних фільтрів. Також воно повинно мати гарну якість звуку.

 

 

До 2 серпня це відео потрібно надіслати організаторам на сайт. Рідлі Скотт та режисер Кевін Макдональд відберуть кращі матеріали та створять з них кінофільм. Прем'єра якого відбудеться у 2021 році на кінофестивалі «Санденс».

Цікаво, що у 2010 році Рідлі Скотт та Кевін Макдональд разом з YouTube вже створювали подібний півторагодинний фільм. Тоді вони отримали понад 80 тис відео з майже 190 країн світу.

Читайте також:

Контент для Apple TV відтепер створюватиме сам Рідлі Скотт
Новини

Контент для Apple TV відтепер створюватиме сам Рідлі Скотт

​​​​​​​Рідлі Скотт – знаменитий британський режисер, сценарист і продюсер – уклав ексклюзивний контракт з Apple TV. Йдеться про виробництво різноманітного контенту, який буде реалізовуватися за допомогою студії Scott Free Productions, що належить Скотту.

16.05.2020
об 15:19

Новини

Результати бокс-офісу українських фільмів за 2019 рік

Щороку українські режисери все більше тішать глядачів – як кількістю, так і якістю нових робіт. Українські глядачі вже звикли до того, що вітчизняні фільми регулярно виходять у прокат і останнім часом уже навіть конкурують між собою за глядацьку аудиторію.

20.07.2020
об 16:11

Новини

У Києві демонструватимуть кіно просто неба

Кияни та гості столиці зможуть відвідати безпечний літній кінотеатр та подивитись авторське кіно.

20.07.2020
об 12:09