Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Костя Войтенко: «Я люблю кастинги»

06.11.2020
об 18:11

В житті українського актора Кості Войтенко трапився випадок, коли його подальша доля залежала від монетки. За лаштунками одного з телепроєктів саме цей випадок пригадав герой ситкому «Будиночок на щастя», а ще дав поради починаючим акторам щодо вдалої участі в кастингах.

Здебільшого, актори не люблять брати участь у кастингах, однак Костя Войтенко, за плечима якого чимало головних ролей у фільмах та театральних виставах, не тільки полюбляє ходити на кастинги, а й із задоволенням ділиться своїм досвідом із починаючими акторами.

«Зізнаюся, я люблю кастинги - це класний тренажер для актора. Чим більше їх у вашому житті, тим краще. Мені не важко проходити відбірна ту чи іншу роль, я ніколи не засмучуюсь, якщо затверджують не мене. Адже завжди розумію, що, мабуть, інший актор підходить більше», - розповів КОСТЯ ВОЙТЕНКО.

Актор також додає, що для успішного затвердження на роль треба приходити на кастинг підготовленим.

«Добре вивчіть свій текст. Запишіть його кілька раз на камеру телефона. Потім перегляньте відео. Оцініть себе зі сторони. Впевнений, що побачите якісь нюанси. От їх і відкоригуйте до кастингу. Під час самих проб будьте відкритими до режисера. Слухайте його та виконуйте усі поради», - підказує менш досвідченим колегам КОСТЯ ВОЙТЕНКО,

Також актор пригадав випадок зі студентських років, коли один з режисерів вирішив випробувати, наскільки гарна вдача в Костянтина.

«Я навчався на другому курсі театрального факультету й вирішив спробувати свої сили на роль у військовому фільмі. На кастинг прийшов також мій одногрупник. Після проб до нас вийшов режисер і сказав, що він не знає, кого з нас вибрати на цю роль. За його словами, обидва претенденти впоралися із поставленими завданнями. Тоді він вирішив кинути монетку, яка обрала не мене. Це єдиний випадок у житті, коли я дуже хотів отримати роль, але, на жаль, не склалося», - пригадав КОСТЯ ВОЙТЕНКО.

 

Побачити гру актора у ситкомі «Будиночок на щастя» можна буде на «Новому каналі» в 2021 році.

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

Ведуча «Орла&Решки» провела ніч у хатинці на курячих ніжках

Юлія Коваль помандрувала сільськими місцевостями Чорногорії.

02.11.2020
об 13:11

Новини

Рамі Малек: «Новий фільм про Бонда шокує»

Рамі Малек розповів про свого героя у фільмі «Не час помирати» та прокоментував чутки щодо втіленого ним героя. Подейкували, ніби Сафін (Рамі Малек) матиме якесь відношення до Доктора Ноу, чи так це насправді?

05.11.2020
об 16:30

Статті

Кіра Муратова: «Мої фільми – це мої страхи»

Вона не йшла за натовпом, не робила героєм одну особу, але завжди виявляла ніжність і турботу до «маленької людини». Її історії були близькі до реальності за виглядом, але події йшли за усіма правилами сюрреалізму. Її метою завжди було створити кіно для тих, кому воно цікаве, а не задля слави та великих заробітків. Видатна режисерка та людинолюбна особистість, Кіра Муратова сьогодні могла б відсвяткувати свій 86 день народження.

05.11.2020
об 19:19

Новини

Фільм «Джулія Блу» вийшов у безкоштовний прокат на Megogo

Відтепер українці можуть безкоштовно переглянути стрічку, зняту американською режисеркою про кохання, війну та пошуки кращої долі в Україні.

06.11.2020
об 13:08