Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Космічний проєкт з Томом Крузом тепер має свого режисера

28.05.2020
об 12:01
Космічний проєкт з Томом Крузом тепер має свого режисера

Раніше NASA підтвердило співпрацю з Томом Крузом та SpaceX Ілона Маска над фільмом, зйомки якого частково планується здійснювати в космосі. Наразі стало відомо, хто буде його знімати. Режисером стрічки стане Даг Лайман. Нагадаємо, що він уже працював з Томом Крузом над «Edge of Tomorrow» і «American Made».

На сьогодні фільм ще не має дистриб'ютора й навіть не відомі деталі сюжету. І хоча Paramount заперечує, що це той самий проєкт «Луна-парк», який розробляли Лайман і Круз, але відомо, що саме в ньому були плани на зйомки в космосі. Сюжет проєкту «Луна-парку» обертається навколо групи співробітників-відступників, які вирушають на Місяць, щоб вкрасти джерело енергії. Сценарій буде писати Лайман, він же буде  продюсувати фільм разом з Томом Крузом.

Але навряд чи виробництво розпочнеться найближчим часом. Адже такий амбіційний проєкт вимагає значної підготовчої роботи, та й щільний знімальний графік Тома Круза вносить свої корективи – роботи над «Місія нездійсненна» були відкладені через COVSD-19,  їх планується відновити тільки восени цього року в Італії.

Джерело, фото: Вар’єті