Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Короткометражний фільм «Бульмастиф» презентують на КМКФ «Молодість»

07.08.2020
об 17:40

За два тижні розпочнеться 49-й Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість». Під час заходу відбудеться національна прем’єра короткометражного фільму Анастасії Буковської «Бульмастиф». Про етапи створення стрічки режисерка та співавторка сценарію розповідала на першому Форумі «Продакшн в Україні». Учасники заходу дізналися про те, наскільки був успішним експеримент фільмування з командою кіноінтернів та про інші успішні кейси, які отримала знімальна група студії Family Production, фільмуючи драму.

 

Короткий метр «Бульмастиф» Анастасії Буковської, в якому продюсерка та засновниця Family Production дебютувала як режисерка, відібрали в міжнародний та національний конкурси 49-го КМКФ «Молодість». Так, 24 серпня в рамках кінофестивалю відбудеться національна прем’єра драматичного фільму на соціально-важливу тему.

«Створення будь-якого аудіо-візуального продукту – це час помножений на гроші з додаванням частинки власного життя. Без цього останнього інгредієнту ти не змусиш глядача повірити у дію на екрані. Ти переживаєш спільно зі своїми героями їх емоційні злети та падіння, прокидаєшся серед ночі та розмірковуєш про їхні мотиви. Лише так можна створити фільм, в який глядач занурюється повністю і забуває про оточуючий світ. Це творча складова і мені, як режисеру та співавтору сценарію, довелося присвятити багато часу для пошуку справжніх мотивів, реакцій своїх персонажів. Беручись за таку важливу тему, як постравматичний синдром, я не мала права збрехати, або щось вигадувати. Цей фільм побачать люди, які пережили війну і вони не пробачать «авторських фантазій на тему». Саме тому ми багато спілкувалися з ветеранами, психологами і виписували образи головних героїв максимально наближеними до справжнього життя», - ділиться секретом народження сценарію АНАСТАСІЯ БУКОВСЬКА.

За сюжетом «Бульмастиф» розповідпє історію Міті, ветерана війни, який намагається повернутися до звичного життя у мирному місті. Одного разу він зустрічається з Роєм, загубленим бульмастифом. Спочатку стосунки чоловіка та собаки важкі, але з часом Рой стане саме тим, хто допоможе Міті впоратися з важким минулим.

«Варто відзначити, що створення цього фільму підтримали одразу дві державні інституції - Український культурний фонд та Державне агентство України з питань кіно. Саме участь УКФ у проєкті забезпечила реалізацію його освітньої складової. Ми провели відбір і залучили до зйомок 12 молодих людей, які були зацікавлені в подальшому пов’язати своє життя з кіновиробництвом. Кожен стажер, або інтерн (ми називали їх по різному) був закріплений за певним департаментом і спочатку спостерігав, а потім брав безосередню участь у конкретних виробничих процесах. Звичайно спочатку була теоретична підготовка та навіть екскурсія на рентал, щоб на майданчику вони могли відрізнити маглайнер від черіпікера, а головку штатива від підстаканника», - розповіла про підготовку молодих фахівців АНАСТАСІЯ БУКОВСЬКА.

Головні ролі у короткометражному фільмі «Бульмастиф» виконали зірки вітчизняного кіно - Євгеній Ламах, Ніна Антонова, Олексій Горбунов. З окремим трепетом Анастасія згадує Марселя - бульмастифа, який виконав роль центрального персонажа стрічки.

«Кожного разу знімальний процес – це унікальний досвід. Не буває двох однакових зйомок. І на зйомках «Бульмастифу» ми також вирішували нестандартні ситуації та знаходили оптимальні рішення. У короткому метрі ми поєднали багато елементів повномасштабного екшну - ви побачите вибухи, стрілянину, масовку собак, а головне – впізнаваних акторів», - додає режисерка.

Звісно ж, творча група сподівається, що глядач підтримає їхнє кіно, відвідавши сеанс «Бульмастифу», а ми бажаємо дебютному короткому метру Анастасії Буковської перемог та відзнак від кіноекспертів.

Читайте також:

Події

Яким буде кінофестиваль «Молодість-2020»

22 серпня – така нова дата старту Міжнародного кінофестивалю «Молодість». Цього року пандемія внесла корективи в час проведення, але не змінила плани щодо формату: «Молодість» стане першим посткарантинним фестивалем, який пройде наживо. Утім, без онлайну теж не обійтись, тому організатори називають захід «гібридним». Про те, як змінюється «Молодість», які виправлення вносить пандемія та як відповідати на ці виклики, про фестивальне майбутнє й посткарантинний кінематограф VGL cinema розповіли художній керівник «Молодості» Андрій Халпахчі та директор з маркетингу Дмитро Онисович.

06.07.2020
об 16:55

«Молодість»: Фестиваль з 50-річною історією і амбіційними планами
Події

«Молодість»: Фестиваль з 50-річною історією і амбіційними планами

7 липня у Fedoriv Hub відбулася перша пресконференція нового 49-го сезону київського міжнародного кінофестивалю «Молодість». Він пройде з 22 по 30 серпня і відкриється українською картиною Дарії Онищенко «Забуті».

08.07.2020
об 16:07

Новини

Етнографічні дослідження Мантаса Кведаравічюса увійшли до міжнародного конкурсу КМКФ «Молодість»

Психологічну драму «Стасіс» литовського кінорежисера Мантаса Кведаравічюса відібрали до міжнародного конкурсу повнометражних фільмів на 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість». Фільм є спільним виробництвом України, Литви та Франції.

05.08.2020
об 17:25