Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Короткометражку Solitude покажуть на британському кінофестивалі

18.09.2020
об 11:35

Із 28 жовтня до 7 листопада відбудеться Raindance Film Festival, який є найбільшим незалежним кінофестивалем у Великій Британії. На ньому буде демонструватися короткометражний фільм Solitude («Самотність») режисерки Єлизавети Сміт. Це одна із п'яти картин, відібраних з усіх короткометражних стрічок фестивалю до номінації Best Short of the Festival.

 Фільм Solitude створений кінокомпанією TABOR Production за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Режисер та автор сценарію  - Єлизавета Сміт, продюсери - Олександр Фоменко, Аліна Горлова, Олена Яковицька, оператор-постановник - В’ячеслав Цвєтков, художник-постановник - Марія Хом'якова. Сюжет картини такий. Великий шторм виносить на берег міста авіабомбу часів Другої світової війни. Міська влада вирішує евакуювати людей з того району, у якому це сталося. Сорокарічна самотня жінка Христина слідує інструкціям рятувальників і прибуває в пункт збору людей. Їм виявляється театр. Саме там вона зустрічає монтувальника сцени на ім’я Ілля, який відповідальний за розміщення людей. Одразу зрозуміло, що їхня зустріч невипадкова. Єлизавета Сміт відома за своїм документальним фільмом “Школа №3”, знятим у співавторстві з німецьким режисером Георгом Жено. Стрічка в 2017 році отримала Гран-прі у секції Generation 14+ Берлінського міжнародного кінофестивалю.   

                                                            

Джерело: ДержКіно

Читайте також:

Новини

КМКФ «Молодість»: Національний конкурс короткометражних фільмів

Упродовж чотирьох днів журі дивитиметься й оцінюватиме фільми, які увійшли до Національного конкурсу короткометражних стрічок 49-го КМКФ «Молодість». До списку увійшло 24 кінопроєкти. Пропонуємо ознайомитися зі списком, адже ці та інші фільми можна дивитися онлайн та голосувати, аби допомогти організаторам кінофестивалю визначитись з Призом глядацьких симпатій.

25.08.2020
об 19:28

Новини

Розпочався фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art 2020

7 вересня стартував 13-й Львівський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів WIZ-ART, який відбувається за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Українського культурного фонду та Львівської міської ради. Кіноподія відбуватиметься упродовж тижня у новому форматі.

08.09.2020
об 13:30

Новини

Стартує другий етап пітчингу Держкіно

На те, як буде проходити другий етап конкурсного відбору кінопроєктів вплинув Covid-19, тож процедуру презентацій дещо змінили.

14.09.2020
об 11:03

Новини

Запорізький кінофестиваль запрошує на перегляд найкращих короткометражек

19 та 20 вересня під час проведення Запорізького кінофестивалю ZIFF 2020 у всіх охочих з'явиться можливість подивитися найкращі короткометражні фільми. Варто зазначити, що для участі в конкурсній українській та міжнародній програмах відбирали картини серед 3064 заявок.

15.09.2020
об 14:47