Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Короткі метри студентів для «Київського тижня критики»

01.07.2020
об 11:08

Щорічний міжнародний кінофестиваль «Киїівський тиждень критики» оголосив про прийом студентських робіт у програму «Перший погляд». Участь у ньому можуть взяти короткі метрі студентів українських кіношкіл та вишів, які було знято після 1 січня 2019 року.

Подача заявок триває до 4 вересня цього року. Відібрані фільми продемонструють провідним українським продюсерам, кінокритикам та експертам, що займаються відбором робіт для кінофестивалів.

Мета «Київського тижня критики» ознайомити українських глядачів з найкращими новинками на ринку. До програми заходу входять стрічки з лайн-апів головних світових кінофестивалів; стрічки, що мали значний вплив на історію кіно або були присвячені відомим діячам кіномистецтва.

Кураторами заходу виступають Дарія Бадьйор, Станіслав Битюцький, Сергій Ксаверов та Анна Дацюк. В цьому році захід відбуватиметься з 22 по 28 жовтня.

Джерело: arthousetraffic

 

Читайте також:

Новини

Адаптивний карантин: Кінотеатрам дозволили відновити роботу

Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністерства охорони здоров’я і вніс зміни до постанови, якою регламентується карантин. Зокрема, передбачається заборона роботи кінотеатрів до 1 липня, а з 2 липня вони отримують дозвіл на роботу.

26.06.2020
об 10:45

На TIFF заплановані оффлайн-кінопокази
Новини

На TIFF заплановані оффлайн-кінопокази

45-й міжнародний кінофестиваль в Торонто TIFF відбудеться з 10 по 19 вересня. Організатори оголосили, що в цьому році захід буде «змішаним», стрічки можна буде дивитися як в онлайн-режимі, так і сидячі перед великим екраном разом з іншими глядачами. Оффлайн-кінопокази здебільшого проходитимуть на свіжому повітрі або в форматі автокінотеатру.

28.06.2020
об 12:21

Завершено «Сценарний пітчинг»: Проєкти чекають на своїх продюсерів
Події

Завершено «Сценарний пітчинг»: Проєкти чекають на своїх продюсерів

29 червня на Facebook-сторінці платформи DzygaMDB відбулася онлайн-трансляція «Сценарного пітчингу».

30.06.2020
об 13:27