Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Коронація слова»: Скоро визначать найкращий кіносценарій

14.09.2020
об 15:14

Церемонія «Коронація слова» вперше проходитиме в форматі онлайн. Подивитись церемонію нагородження міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» можна буде 20 вересня о 20:00. Онлайн-глядачі першими дізнаються, хто отримає перемогу у номінації «Кіносценарії».

В цьому році через карантин «Коронація слова» не може провести традиційну церемонію нагородження. Тож переможців номінацій називають в онлайн-ефірі, а організатори заходу ретельно готуються до включень.

Так, 1 липня стало відоме ім'я переможця в номінації «Романи», а після того, як визначать найкращий кіносценарій – перейдуть до підготовки дати нагороджень авторів у інших номінаціях.

В цьому році міжнародному літературному конкурсу «Коронація слова» виповнюється 20 років. Головна мета заходу – пошук нових імен, стимулювання і підтримка сучасного літературного процесу кіно та театру, розвиток новітньої української культури.

Це один з найпрестижніших українських конкурсів, який у царині романів, кіносценаріїв, п’єс, пісенної лірики та творів для дітей відкрив понад 1000 нових імен. Український ринок «поповнився» конкурентоспроможною літературою, а у кіно та театрі з'явилося більше якісних фільмів та п’єс.

Подивитись онлайн-церемонію можна буде на офіційному  Youtube-каналі «Коронації слова». https://www.youtube.com/channel/UC3bCiXma3F3rbgKHWMzxJug.

 

Джерело: Пресслужба «Коронації слова»

Читайте також:

Новини

Стало відомо, хто від України змагатиметься за «Оскар»

Український Оскарівський Комітет оголосив учасників національного відбору на висування на премію «Оскар» Американської академії кінематографічних мистецтв і наук. У категорії «Міжнародний повнометражний фільм» від України цього року беруть участь три фільми. Усі вони створені за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Тож за право бути висунутими на «Оскар» від нашої країни будуть змагатися:

10.09.2020
об 11:02

Новини

KMW Special: Європейський погляд на правила у медіабізнесі

15 вересня з 14:10 до 15:00 KYIV MEDIA WEEK Special та Представництво ЄС в Україні презентують панельну дискусію «Європейський погляд: хто сьогодні формує нові правила у медіабізнесі?».

11.09.2020
об 16:04

Новини

Фантастичний фестиваль Best Sci-Fi: Де можна побачити

Цей тиждень обіцяє бути цікавим та насиченим. Одночасно в декількох великих містах України розпочинається цікавий захід, під час якого глядачі зможуть побачити науково-фантастичні стрічки від режисерів з США, Канади, Іспанії, Англії та Польщі. Фільми демонструватимуться в українському перекладі.

14.09.2020
об 12:23

Новини

14 та 15 вересня приєднуйтеся до KYIV MEDIA WEEK

У понеділок, 14 вересня, о 10:00, в онлайн-форматі розпочався довгоочікуваний KYIV MEDIA WEEK Global Marathon. Не пропустіть найцікавіші заходи!

14.09.2020
об 11:45