Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Копродукція в Україні та Канаді: Прийом заявок на пітчинги #ucancoproduce

29.09.2021
об 17:38

Відкрито прийом заявок на пітчинги #ucancoproduce. Участь в конкурсах можуть прийняти українські та канадські продюсери кіно, телевізійного та digital контенту (серіалів, фільмів, шоу) усіх жанрів, а також кросплатформних продуктів. Участь в цьому проєкті – це нагода презентувати продукт для продакшенів та фондів в Україні та Канаді та знайти продюсерів-партнерів для спільного виробництва контенту.

У вересні 2021 року в межах Міжнародного кінофестивалю в Торонто та Міжнародного медіафоруму KYIV MEDIA WEEK відбулась «Друга Конференція та зустрічі з копродукції Україна-Канада» (#ucancoproduce).

 

Приєднавшись до #ucancoproduce можна знайти партнерів та розпочати українсько-канадську співпрацю в контент індустрії. Більше про можливості Угоди про спільне виробництво аудіовізуальних творів між Україною та Канадою тут

 

Прийом заявок триває до 24 жовтня включно.

 

Дізнатися більше про можливості для продюсерів контенту з України та Канади також можна було на установчій дискусії «Починаємо: канадсько-українська копродукція в дії» за участі експертів з обох країн.

 

 

 

Ініціатори проєкту #ucancoproduce – Українська Кіноасоціація та Посольство Канади в Україні. Проєкт реалізовується за підтримки Канадської Асоціації Медіа Продюсерів (CMPA), Telefilm Canada, Міністерства з питань канадської спадщини, Державного агентства України з питань кіно.

 

Джерело: Українська кіноасоціація