Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Копродюсери «Дюни» не погоджуються на онлайн-прокат стрічки

08.12.2020
об 15:27

Продакшен компанія Legendary Entertainment може подати судовий позов щодо рішення Warner Bros. прокатувати релізи одночасно в кінотеатрах і на онлайн-платформі HBO Max.

Legendary Entertainment профінансувала значну частку бюджету виробництва «Дюни», який сягнув 175 млн доларів, а також «Годзила проти Конга», чий бюджет склав приблизно 160 млн доларів. Тому компанія не в захваті від плану Warner Bros., які нещодавно анонсували гібридну схему прокату своїх релізів одночасно офлайн в кінотеатрах та онлайн на платформі HBO Max.

Джерела близькі до керуючого менеджменту компанії зазначають, що наразі ведуться переговори щодо подальшої співпраці Legendary та Warner Bros. Не виключається, що Warner Bros. доведеться викупити частку Legendary Entertainment. Сама компанія відмовляється коментувати ситуацію.

«Дюна» - одна з найочікуваніших прем’єр 2021. Це перша частина дилогії на основі однойменного роману Френка Герберта. В стрічці задіяно таких акторів, як Тімоті Шаламе, Оскар Айзек, Хав’єр Бардем та Зендая. Режисер фільму Дені Вільньов, не в захваті від ідеї онлайн-прем’єри, адже за його словами, це масштабний sci-fi проєкт, розрахований в першу чергу на великі екрани.

 

Джерело: Variety

 

Читайте також:

Новини

З’явився український трейлер стрічки «Дюна»

Першу частину Всесвіту «Дюни» продемонструють наприкінці року.

10.09.2020
об 14:34

Новини

Реліз стрічки «Дюна» відтермінували

Багатобюджетну екранізацію фантастичного роману письменника Френка Герберта випустять в прокат у наступному році. Причина – невдалий у грошовому еквіваленті прокат «Тенету» та нова хвиля Covid-19.

06.10.2020
об 13:12

Новини

«Диво-жінка 1984» одночасно з’явиться в кінотеатрах і на HBO Max

Warner Bros. вирішили не переносити екранізацію коміксів DC на наступний рік. Замість цього кіностудія прийняла рішення, яке змінює звичну схему дистриб’юції.

19.11.2020
об 12:29

Новини

«Мандалорець», «Месники» та «Дивні дива» – найуспішніші розважальні франшизи

Найпопулярнішою франшизою розважальної кіноіндустрії виявився «Мандалорець» від Disney Plus, який обігнав «Месників» від Marvel та «Дивні дива» від Netflix. Саме такі результати показало дослідження компанії National Research Group.

01.12.2020
об 16:33

Новини

«Диво-Жінка 1984» вже за тиждень в кінотеатрах України

Довгоочікувана стрічка від студії Warner Bros. Pictures вже скоро виходить на великі екрани.

08.12.2020
об 13:24