Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Конкурс грантів: Президент фінансово підтримає молодих кінематографістів

24.11.2020
об 17:25

Менше місяця є у режисерів, аби подати заявку на грант від Президента України. Володимир Зеленський підписав Указ, згідно з яким держава надасть фінансову підтримку молодим митцям, щоб ті мали можливість реалізувати свій творчий кінематографічний проєкт на соціально значущу тему.

 

З 24 листопада 2020 року режисери, яким ще не виповнилося 35 років, можуть подати документи до Державного агентства України з питань кіно для отримання президентського гранту, відповідно до Указу Президента України від 6 лютого 1999 року № 127/99. Цьогоріч загальний кошторис на виплату трьох грантів від очільника країни складає 3 млн. 900 тис. грн. Ці гроші розподілять між собою автори творчих проєктів на соціально значущі теми, аби втілити їх у життя протягом 2021 році.

 

Перелік папер, які треба подати до 22 грудня 2020 року до Державного агентства України з питань кіно:

 

заповнена власноруч заявка на участь у конкурсному відборі на здобуття гранта Президента України;

кошторис творчого проєкту фільму на участь у конкурсі на одержання гранта Президента України молодим діячам;

заявка на участь у конкурсі;

документи згідно з переліком.

 

Важливо! Зразки всіх документів можна завантаити на офіційному сайті Держкіно.

Документи подаються до Державного агентства України з питань кіно в PDF-форматі (кожен документ подається окремим файлом із назвою відповідно до змісту документа, файл має бути відкритий для загального доступу, не мати паролів та містити розбірливе зображення) на електронну аресу: derzkino.granty@gmail.com.

Контактний телефон відділу формування та реалізації програм створення та розповсюдження національних фільмів: (044) 280-11-72

 

Джерело: Державне агентство України з питань кіно

Читайте також:

Новини

Стартує другий етап пітчингу Держкіно

На те, як буде проходити другий етап конкурсного відбору кінопроєктів вплинув Covid-19, тож процедуру презентацій дещо змінили.

14.09.2020
об 11:03

Новини

Другий день пітчингу від Держкіно

Сьогодні на розсуд журі презентують добірку «Неігрових національних фільмів». Нагадаємо, таймінг виступів скоротили, також суттєво зменшили кількість тих, хто може перебувати в залі. Всі охочі можуть приєднатися до пітчингу онлайн, адже ведеться пряма трансляція.

15.09.2020
об 11:17

Інтерв'ю

Валентин Васянович: «Питання збереження державної підтримки для кіно найактуальніше»

До виходу на екрани українських кінотеатрів фільм «Атлантида» Валентина Васяновича вже взяв участь у півсотні кінофестивалів у різних куточках світу та отримав приз на кінофестивалі у Венеції, а ще стрічка боротиметься за «Оскар». Понад десяток кінофорумів ще чекають стрічку попереду. Про перепустку на фестивалі класу А, очікування від прокату «Атлантиди» на батьківщині, нового українського героя, документальний підхід до фільмування, нову стрічку «Відблиск» і головні виклики для кіногалузі режисер розповів у ексклюзивному інтерв’ю VGL cinema.

24.09.2020
об 14:47

Новини

Рада з державної підтримки кінематографії обрала переможців 14-го пітчингу

Сьогодні, 6 жовтня, відбулося засідання Ради з державної підтримки кінематографії. Під час якого оголосили переможців Чотирнадцятого конкурсного відбору кінопроєктів на державне фінансування. Щоправда за рішенням членів Ради без пальми першості залишилося три анімаційні категорії, а саме «Анімаційні повнометражні фільми (для широкої глядацької аудиторії)»; «Анімаційні повнометражні фільми (авторські)», нагадаємо, у цій категорії приймав участь лише один проєкт - «План Мадагаскар» режисера Івана Орленко; «Ігрові повнометражні для дитячої аудиторії». У решті категорій обрано роботи, які отримають держане фінансування на фільмування.

06.10.2020
об 17:51