Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Конкурс грантів молодим діячам у галузі кінематографії

31.08.2021
об 11:07

Для створення та реалізації творчих проєктів у 2022 році оголошено конкурс на здобуття грантів від Президента України молодим діячам у галузі кінематографії. Загальний обсяг коштів, передбачений на виплату трьох грантів складає 3 млн. 900 тис. грн.

 

Відповідно до Указу Президента України від 6 лютого 1999 року № 127/99 Державне агентство України з питань кіно оголосило прийом документів на участь у конкурсі на здобуття грантів Президента України у галузі кінематографії. З метою надання державної фінансової підтримки молодим митцям для створення та реалізації соціально значущих творчих кінематографічних проєктів.

Грант може отримати молодий діяч у галузі кінематографії віком до 35 років.

 

З 01 вересня до 01 листопада 2021-го року включно претенденти на участь у конкурсі повинні подати до Державного агентства України з питань кіно такі документи:

 

- заповнена власноруч заявка на участь у конкурсному відборі на здобуття гранту Президента України;

- кошторис творчого проєкту фільму на участь у конкурсі на одержання гранту Президента України молодим діячам;

- заявка на участь у конкурсі;

- документи згідно з переліком.

 

Крім того, заявник вносить відомості в таблицю щодо кінопроєкту і надсилає її у форматі Еxcel разом із вищезазначеними файлами.

Тека із набором документів має бути надіслана одним листом. В темі листа необхідно вказати назву проєкту та виробника. Кожний документ завантажується окремим файлом, що іменується відповідно до змісту документа, який має бути відкритий для доступу та містити розбірливе зображення.

Документи надсилаються до Державного агентства України з питань кіно в електронному вигляді, у PDF-форматі на адресу: derzkino.granty@gmail.com.

Контактний тел.: (044) 280-11-72, відділ підтримки створення національних фільмів.

Більше інформації та зразки документів тут

 

Джерело: Державне агентство України з питань кіно

Читайте також:

Новини

KMW 2021: Дискусія «Інноваційні технології в роботі мовників ЄС: переваги та ризики»

KYIV MEDIA WEEK 2021 презентував секцію «Інноваційні технології в роботі мовників ЄС: переваги та ризики» за підтримки Представництва Європейського союзу в Україні.

27.08.2021
об 13:19

Новини

ICTV знімає серіал із робочою назвою «Круті міри»

Напередодні Дня Незалежності телеканал ICTV розпочав зйомки кримінальної драми «Круті міри». Світ поліції і криміналу, бандитські розбірки і життя під прикриттям, самовіддані вчинки заради близьких і любові покажуть глядачам у 8 серіях нового україномовного серіалу.

27.08.2021
об 17:17

Інтерв'ю

Павло Сушко: «Наша мета – зробити Україну конкурентоспроможною на міжнародній кіноарені»

Наприкінці серпня 2021-го виповнюється два роки від заснування підкомітету у сфері кінематографу та реклами Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики. За цей час підкомітет на чолі з рушієм його створення народним депутатом Павлом Сушком запровадив багато важливих ініціатив, які, зокрема, допомогли українській кіноіндустрії вистояти за часів пандемії й підвищити свою міжнародну конкурентоспроможність. Та це лише початок великої роботи.

31.08.2021
об 10:06