Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Комітет Національної премії кінокритиків КІНОКОЛО приймає нових учасників

02.12.2020
об 15:35

З 2 грудня всі охочі можуть подати заявки на членство до комітету Національної премії кінокритиків КІНОКОЛО. Названо умови вступу та строки подачі кандидатур для розгляду.

 

Вже два роки поспіль Національна премія кінокритиків КІНОКОЛО визначає досягнення українського кінематографа та діячів кіноіндустрії. Церемонія нагородження проходить у межах «Київського тижня критики» наприкінці жовтня. Так, у 2020 році найкращим фільмом року стала драма «Атлантида» Валентина Васяновича, у 2019 – драма «Додому» Нарімана Алієва. Також премія присуджується у номінаціях за найкращі повнометражний ігровий фільм, короткометражний ігровий фільм, документальний фільм, анімацію, відкриття року, режисера чи режисерку, акторку та актора.

Переможців КІНОКОЛА визначає комітет Національної премії кінокритиків. До його складу входять кінокритики та кінознавці, які є членами ФІПРЕССІ, та автори, чиї тексти та аналітичні матеріали публікуються в українських ЗМІ. Досвід роботи кінокритиків і кіножурналістів має бути не меншим за рік. Наразі комітет Премії складається з 44 учасників, яких може стати більше. Адже впродовж наступних трьох тижнів (до 25 грудня включно) всі охочі вступити до комітету можуть подати заявку на членство, вказавши посилання на опубліковані матеріали свого авторства та додавши рекомендації від двох дійсних членів комітету Премії. Опираючись на регламент остаточне рішення ухвалюватиме Приймальна комісія Премії.

Організаторами премії КІНОКОЛО виступають Спілка кінокритиків України, Асоціація «Сприяння розвитку кінематографа в Україні – дивись українське!» та компанія «Артхаус Трафік» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

 

Джерело: «Артхаус Трафік»

Читайте також:

Новини

Відкрито реєстрацію робіт на премію «Кіноколо»

В цьому році для тих, хто планує подаватись на премію є додаткові нововведення. Впроваджується обов'язкова реєстрація на сайті «Київського тижня критики», яку відкрито відсьогодні. Також, як ми вже писали, враховується дата виробництва фільму.

28.07.2020
об 18:22

Новини

Перша українська конференція кінокомісій

Можливості кінокомісій та їх вплив на розвиток галузі виробництва фільмів обговорили під час першої в Україні конференції, що присвячена цим експертам. Захід проходив в онлайн-офлайн форматі.

13.10.2020
об 12:47

Новини

Переможці премії «Кіноколо»: Тріумф «Атлантиди» та людина – відкриття року

Вже втрете в Україні відбулась національна премія кінокритиків «Кіноколо». Вчора ввечері стали відомі переможці. Так, найкращим фільмом стала стрічка про війну на Донбасі, а відкриттям року – відома українська сценаристка-режисерка.

23.10.2020
об 11:30

Новини

Нові правила: Зміни регламенту V Національної кінопремії України «Золота Дзиґа»

Вже за тиждень розпочнеться прийом заявок на участь в V Національній кінопремій України «Золота Дзиґа». Оскільки 2020 рік виявися складним для кінотеатрального прокату, Правління Української кіноакадемії дещо скоригувало вимоги до фільмів-претендентів на отримання відзнаки.

02.12.2020
об 14:30