Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Комеморативні практики: Онлайн-трансляція фільму «Безсмертний» та дискусія

18.06.2020
об 12:05

22 червня на DOCU/SPACE – онлайн-платформа Docudays UA, відбудеться показ фільму «Безсмертний». Після чого всі охочі зможуть долучитися до дискусії з режисеркою Ксенією Охапкіною.

 

Цьогоріч 8 травня світ відзначав 75-ту річницю капітуляції нацистської Німеччини. У Радянському Союзі ця подія посіла особливе місце в пантеоні головних державних свят, щоправда, не одразу, а через 20 років після завершення Другої світової війни та наступного дня. Радянський наратив Великої перемоги пережив розпад Радянського Союзу й продовжує своє існування в тій чи іншій модифікованій формі в національній культурній пам’яті колишніх республік СРСР. Якщо в Росії і Білорусі він став одним із фундаментальних стовпів формування нової національної ідентичності, то в інших сусідніх країнах за останні 10 років він дедалі частіше потрапляє у центр критичних суспільних дискусій. Особливо в Україні, Грузії та Молдові, на території яких залишаються не вирішеними конфлікти, розв’язані за прямою чи опосередкованою участю Росії. Однак якогось послідовного транскордонного діалогу щодо переосмислення пам’яті про Другу світову війну й наслідків її впливу на внутрішні та зовнішні події серед країн Східного партнерства не ведеться. Саме тому Docudays UA хоче ініціювати дискусію про комеморативні практики показом фільму «Безсмертний». Під час якого розпочнеться розмова режисерки стрічки Ксенії Охапкіної з журналісткою Наталею Гуменюк.

Програма заходу:

19:00 – 22:00 – фільм «Безсмертний» відкритий для перегляду на DOCU/SPACE. Стрічка в онлайн-доступі лише один вечір на території України, а також Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, Росії та Німеччини.

20:00 – 21:00 – дискусія за участю Ксенії Охапкіної та Наталі Гуменюк. Онлайн-трансляція дискусії відбуватиметься англійською на Facebook-сторінці Docudays UA та із синхронним перекладом на російську на YouTube-каналі фестивалю.

Подія відбувається спільно з Регіональним офісом Фонду ім. Фрідріха Еберта «Діалог Східна Європа».

 

Джерело: Docudays UA

Читайте також:

Новини

Українська YouTube-блогерка підписала контракт з американською медіастудією

За життям 6-річної Діани на її YouTube-каналі слідкує понад 54 мільйони людей, а тепер вона стане ще й героїнею серіалу та мобільної гри. Сторінка дівчинки Kids Diana Show – третя за кількістю переглядів YouTube-каналів у світі, тому й не дивно, що американська компанія обрала саме цю дівчинку для нового онлайн-шоу.

02.06.2020
об 18:05

Новини

Європейська романтика: Незабаром в українських кінотеатрах покажуть «Русалку в Парижі»

Остання сенсація французького прокату – комедійне фентезі про любов музиканта і прекрасної незнайомки – «Русалка в Парижі» стане першою стрічкою в українських кінотеатрах після відновлення їхньої роботи.

14.06.2020
об 12:48

Новини

Тиждень швейцарського кіно: Історія про вчителя-хулігана

Фестиваль «Тиждень швейцарського кіно» стартує в Україні вже цієї п'ятниці, 19 червня. Нагадаємо, в цьому році захід відбуватиметься вчетверте, та вперше – проходитиме онлайн. Ми ж продовжуємо знайомити вас зі стрічками-учасниками програми заходу. Цього разу – це хуліганська комедія «Стрікер», режисера Пітера Луізі.

15.06.2020
об 13:57