Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Комедію «Де гроші» покажуть  на телеканалі Україна

20.12.2021
об 11:13

Телевізійна прем’єра авантюрної комедії-квесту «ДЕ ГРОШІ» виробництва компанії DZIDZIOFILM відбудеться на телеканалі «Україна». У головних ролях знялись легендарна Ада Роговцева та неймовірний Михайло Хома, разом з ними глядачі поринуть у захопливі й часом небезпечні пошуки скарбу.

За сюжетом, піаніст-авантюрист Міша намагається знайти гроші на визволення друга з-під арешту і для цього влаштовується працювати до старої власниці таємничого будинку-квесту Ади Потоцької. Але він не знає, що питання «де гроші?» цікавить не тільки його.

«Унікальність фільму у тому, що усі глядачі будуть заангажовані шукати гроші разом з нами. До речі, гроші будуть не там, де ви подумали. А щоб трошки відкрити таємницю, наведу маленьку фразу з фільму: «Мріяти мало». Щоб реалізувати ідею - треба працювати. Влюбитися в ту справу по вуха, зануритися повністю, і тоді буде результат», - розповів Михайло Хома (DZIDZIO).

Як режисер-постановник та виконавець головної ролі, Михайло Хома (DZIDZIO) особисто запросив зірок шоу-бізнесу зіграти в пригодницькій кінострічці. Ролі в картині виконали: Ада Роговцева, Анна Буткевич, Сергій Либа, Ахтем Сеітаблаєв, Віктор Андрієнко, Володимир Остапчук, Олексій Тритенко, Євген Сморигін, Наталя Холоденко, Діма Варварук та інші.

«У мене був чудовий червень, який я провела в роботі з цією групою і з Михайлом. Ми всі були націлені на те, щоб вийшло добре. Мені дуже приємно, що я втрапила в таку історію. Раджу подивитися цей фільм, адже, по-перше, він смішний, по-друге, він добрий, по-третє, він потрібен тому, що, хоча це й поширена фраза, - гроші нічого не вирішують – вони вирішують багато. Але не все! Головного вони не вирішують – про цей сюжет». – розповідає виконавиця головної ролі Ада Роговцева.

Зйомки стрічки тривали влітку у Києві. Для них в одному з павільйонів площею 1 650 кв. м  на кіностудії імені Довженка побудували інтер’єрні декорації імпровізованого будинку на декілька кімнат. Серед декорацій будинку є, як колекційні антикварні меблі, так і модерний реквізит. Також частина зйомок відбулася у Львові.

Телевізійна прем'єра фільму «ДЕ ГРОШІ» відбудеться у неділю, 26 грудня, о 21.00.

 

Джерело: Телеканал «Україна»

Читайте також:

Новини

Офіційний трейлер нової пригодницької комедії «Загублене місто»

Уникнувши спроби викрадення, відома письменниця та хлопець з обкладинки її книги опиняються посеред джунглів. Нудне книжкове турне від початку перетворюється на сповнену пригод мандрівку.

17.12.2021
об 12:25

Новини

Напередодні виходу в прокат фільму «Де гроші» творці презентували трейлер

З 21 жовтня в українських кінотеатрах можна буде побачити комедію-квест «Де гроші», в якій Михайло Хома, що більш відомий як DZIDZIO, виступи в якості режисера-постановника та виконавця головної ролі.

30.09.2021
об 13:25